Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy egy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy egy 24 éves férfi, akiért oda vannak a nők nem akar párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szex kapcsolatot sem keres.
2015. aug. 27. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
aszex
2015. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Vagy épp csak csalódott a nőkben. Vannak nehéz esetek...
2015. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mumusan ***** válasza:
100%

1. Nem érzi szükségét.

2. Nagyot csalódott.

3. Szégyell valamit.

4. Még gyerekes.

2015. aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én 7 évig voltam depressziós 14-21 addig nem akartam kapcsolatot, alkalmi szexet is mind kihagytam...nálam csalódás volt...


22F

2015. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy vannak fontosabb dolgok is az életben!
2015. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert van esze:D

Na jó a viccet félreértve, az előttem lévők már leírták a választ.:)

2015. aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm pont ilyen, én sem értem igazán, hiszen vágyik rá, de mégsem akar. Pedig még lehetősége is lenne, jól kijönnek a lánnyal, a szex is jó, mondhatni lelki társak. Amennyit én látok, az az, hogy csak szexelni akar mindenkivel, akivel tud, ha szexkapcsolatban lenne, az kimerítené, nem tudna annyi csajt felszedni, mint így. Sok nagy csalódás is érte, fél újra szeretni. Önmagával sincs rendben, folyton vív magával, gyűlöli magát. Így valóban elég nehéz elhinni, hogy más szeretheti, ha még magának sem sikerül. Amúgy megkérdezhetem, a srác keresztnevét, mert az én ismerősöm is 24 éves...
2015. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!