Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor a nő és a férfi is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a nő és a férfi is othon van kinek kell mosogatnia?

Figyelt kérdés
Tudom , tudom egyeseknek hülye kérdés , de mikor othon vagyok soha -soha a férjem nem mosogat el . Normális ez?

2019. ápr. 9. 22:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
Manapság erre a célra már feltalálták a mosogatógépet, de sajnos helyesírásgép még nem létezik.
2019. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem mindenki engedheti meg magának :)
2019. ápr. 9. 22:13
 3/27 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy nem szeret, de gondolom helyette más házimunkát csinál.

Nálunk minden közös.


oTThon!

2019. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Othon!!!!!! Nekem


Sepreget , tűzet gyújt ,szemetett kiviszi stb

2019. ápr. 9. 22:15
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki elmosogat maga után. A közös étkezések után egyszer én, egyszer ő. Nem is értem hogy lehet, hogy 2019-ben még mindig van olyan, aki cselédnek nézi a feleségét.
2019. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%
Annak, aki ráér vagy van hozzá kedve. Én nagyon ritkán mosogatok ha a párom itthon van, pedig nő vagyok. Csak akkor mosogatok ha a párom nincs itthon.Mi így egyeztünk meg, mert én a mosogatást utálom, a páromnak viszont ez egy semleges dolog. Ettől független szinte minden mást én csinálok rendszeresen, a takarítás az, amit néha ketten csinálunk. Mosni, vasalni, főzni, bevásárolni én szoktam.
2019. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen normális! Konzervatív vagyok, szeretem a klasszikus szerepeket: nő mosogat, férfi tévét néz...
2019. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolso ha nő beteg lenne akkor is mosogatnia kell?
2019. ápr. 9. 22:17
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
En elobb vennék mosogatógépet mint tv-t, nem ertem azt aki szerint “nem mindenki engedheti meg magának”, mert a tv-t igen? En se mosogatok el soha de ennek az az oka hogy van mosogatógép. Utalok is mosogatni tehat a másik mosogatna ha tönkremennek a gép. ;)
2019. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Csak az a nő lesz cseléd, aki hagyja, hogy cselédként viselkedjenek vele.
2019. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!