Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkrement házasság, párterape...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkrement házasság, párterapeuta segítene?

Figyelt kérdés

Azokhoz a párokhoz szól a kérdésem, akik igénybevették bármilyen terapeuta segítségét.

Mi öt éve vagyunk együtt, van egy kisgyerekünk, de már belefásultunk a kapcsolatba. Férjem csak dolgozik, alig van itthon, háztartás teljesen az enyém, szinte a pici is, kb fél órát van vele. Nem is nagyon beszélünk, csak a bevásárlásról meg a piciről.

Mindketten beláttuk, hogy nem lesz ez jó, teljesen kihűlt a kapcsolatunk. Én több beszélgetésre, kedveskedésre vágyom, neki nincs igénye erre. Szex nem volt másfél hónapja, mert ő fáradt (szellemi dolgozó, napi nyolc órában). Kérdeztem tőle, van e más, akivel kielégül minden téren, de azt mondta nincs. Én már nem is tudom elhinni, régen (gyerek előtt, most másfél éves a pici) minden nap szexeltünk kb. Fura, hogy már nem igényli.

Sokszor veszekszünk főleg mert nem őszinte velem, látom rajta, meg a "semmi" az elég rossz válasz. Más lett. Vajon egy szakember tudna segíteni? Nektek segített?


2019. ápr. 5. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Most akkor sokat dolgozik vagy se ? Mert írod férjem csak dolgozik.

Ha csak dolgozik azt úgy értelmezem hogy azért alszik de csak dolgozik mást nem csinál.


Ha így van hogy tud csak dolgozni napi 8 órában ?

2019. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt nem írtam, van hobbija munka után.
2019. ápr. 5. 20:09
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is ez lenne a kérdésem. Ha napi 8 órát dolgozik, akkor jóval többet kellene otthon lennie, mint ahogy írod. Vagy otthon van, csak éppen döglik?
2019. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Beszéltetek már erről? Hajlandó a változtatásra?
2019. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen beszéltünk, néha ezt mondja, néha azt. Jó kedvében van, akkor benne van a terápiás lehetőségben, de van amikor fejemhez vágja, hogy kifizeti ami "jár" csak költözzek el. Vannak napok, amikor köszönés nélkül indul dolgozni.
2019. ápr. 5. 20:29
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt is kérte már, hogy költözz el???
2019. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs teljes vállszélességgel a probléma megoldása mellett, akkor nem is akarja annyira....
2019. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Te rosszul vagy ? Milyen terápia ? Nekem ilyet mondana valaki miközben a közös gyerekünkkel vagyok otthon,hogy olyan válási procedúrát akasztanék a nyakába,hogy alul koldulna.Szellemi munkában,ami 8 óra ,szerinted elfárad egy férfi ? Sima kibúvás.Nincs itt semmi fura,te vagy naiv vazze,hogy nem veszed észre,hogy nem akar veled lenni.
2019. ápr. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, kezdem belátni.
2019. ápr. 6. 08:44
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ezen kell keresztül menned, kérdező. :( Szerintem ez már veszett fejsze nyele. Ha azt mondja neked, kifizeti a jussod, csak menj el, és ennyire közönyös, akkor szerintem már nem szeret. Kicsit sem. És ez a baj. Lehet, van harmadik fél, de a legnagyobb baj az, hogy nyilvánvalóan nem érdekled már, neki teljesen mindegy, hogy együtt vagytok-e vagy sem. Ezt nem érdemes mentegetni.

Mondom ezt úgy, hogy én elváltam. Mi belerokkantunk a gyereknélküliségbe (5 évet küzdöttünk érte, mindkét oldalról vannak gondok, ezért nem jött össze). Az ex-férjem összeszedett egy fiatal nőcskét, és nem volt hajlandó félretenni, hogy megjavíthassuk a házasságunkat - vagy legalábbis megpróbáljuk megjavítani. Annyit kértem tőle, pár hónapra tegye félre a nőcskét, menjünk el párterápiára, nézzük meg, menthető-e a dolog. Ha nem, akkor menjen Isten hírével, váljunk el. De nem volt hajlandó megadni magunknak ezt az időt.

Utólag szánja-bánja. Mi elváltunk, kétségbeesésében a kiscsajjal is befejezte, mikor rájött, mekkora h.lyeséget csinált. Két szék közül a pad alá.

Én nem bánom. Aki ilyet megcsinál velem, aki ennyire ostoba, az meg is érdemli, hogy egyedül maradjon.

2019. ápr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!