Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meg csal? Aszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg csal? Aszt mondja, hogy nem! De szerintem igen

Figyelt kérdés
Aszt mondja a párom hogy nem csallak meg valahányszor csak rá kérdezek.De annyira erzem belul hogy ez nem igaz hogy igenis van valakie 4 eve elunk egyutt van 1 kis lanyunk a masodik utban van nagyon nem akarom apa nelkul fell nevelni kerlek segitsetek mibol es honan vehetem eszre hogy ha meg csalt?

2019. márc. 27. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ehhh
2019. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
?? Nem ertem ez mit jelent?
2019. márc. 27. 18:45
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
hallod jó idegesítő lehet veled együtt lenni.. nem irigylem a pasast. semmilyen jel vagy bizonyíték nincs arra, hogy megcsal de te ÉRZED? az igen.. érdekes lehet nálatok egy vita
2019. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mert egésznap a monitor előtt üll epp hogy haza ér a munkából legyen az este vagy pedig reggelre le dobja a taskajat es pattan a monitor elé mindig pedig nem tudom ellenotizni hogy mit csinal es mit nem ha csinaj is ki torli es en azert irtam ide hogy valaki segitsen es nem azert hogy TE aki semmit sem tudd ki oktatgasson es LE IDEGESÍTŐZZÖN ugy hogy ha jobb dolgod nincs mint hogy itt bants es sercs masokat akor lehet arrébb lapozzni a gyerekekkel akit elvileg egyutt csinaltunk mer ugye a gyerek csinalashoz ketten kellenek meg csak nem is foglalkozik egesznap velem van ugy hogy legyszives tűnj el .
2019. márc. 27. 18:53
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Remélem ezzel az undorító viselkedéseddel tényleg eléred, hogy megcsaljon. A te fajtád pont megérdemli.
2019. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Miért milyen falyta vagyok? Olyan buta ember lehetsz hogy azt szavakkal ki felyezni nem lehet te jó ég 😂 maragy ma magadnak
2019. márc. 27. 18:57
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Senki nem erdemli meg.

De kerdezo tényleg idegesítő ez a viselkedés

2019. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Miert idegesito ? Olvazsd a komenteket ha nem latnad en csak egy kerdest tetem fel asztan o meg jon avval hogy az EN FALYTAM ur istenem de banom hogy ide irtam
2019. márc. 27. 19:00
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
9# ez igen, olajatuzre xD
2019. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, dobjál be egy xanaxot bakker mert agyvérzést kapsz.

És próbálj normálisan írni. Köszi.

2019. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!