Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek olyan török/afgán házaspárokról, ahol egy 20-23 éves feleség egy 40 éves életét éli?

Figyelt kérdés

Jóval idősebb férj, pénz, csillogás, világkörüli utak, sok gyerek, szép saját autó, némelyik ápolja a sokkal idősebb férjét, pelenkázza stb. És tényleg szerelmesnek tűnnek.

Véleményetek erről az életmódról?


2019. márc. 23. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: SEMMIT nem irigylek tőle.
2019. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Az arab, török nőknek k..ss a nevük, egy szavuk sincs, szóval ne irigyeld őket.
2019. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szenvednek azok nem keveset.
2019. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam még ilyesmiről, nem hiszem, hogy általános lenne.

A legtöbb arab/török házaspár, akiket a mindennapokban látok, egyidősnek látszanak (max 10 év a férfi javára).


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Semmit igazából. Nem tudnám elképzelni úgy az életem, hogy a párom 20-30 évvel idősebb nálam, sőt, akár mégtöbbel (mert egy 50 éves férfi az még nem az "ápolni kell" kategória), mindegy, mennyi pénze van.

Illetve ha tényleg szeretem, akkor nyilván fájna látni, hogy nyilván évtizedekkel fogom túlélni a már csak korából adódóan is.

2019. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Instagramon és elég sokba belebotlottam nézelődés közben.

Az egyiknek egy kb 45-50 éves a férje és egy ideje tolószékben van. És a neje csinál neki mindent, pelenkázta, öltözteti... Modern nagy villa, utaznak még így is minden felé, 3 kisgyerek, 21 éves a feleség, ez a bio bemutatkozásban is benne van, álomszép autóval közlekednek.

Vannak testvérei is, dettó hasonló a családi felállásuk.

De korábban is botlottam hasonlóakba. És nem úgy néznek a férjükre, mint ilyen Playmate lányok anno Hefnerre a villába, hogy dollár jelek a szemükbe, nem. Hanem tiszta romantikus képeik meg videóik vannak posztolva, annyira romantikus, hogy irigylésre méltó.

Ott ez a jelenség átlagosnak számít?

2019. márc. 23. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Az arab világban még sok családban mindig a szülők választanak párt a lányuknak.

Volt kolléganőm muszlim, a volt férjével konkrétan a szülők akaratából házasodtak.

Lehet, hogy az általad látott esetekben is ez áll fenn.

2019. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Semmi. Ilyet Törökországban élve se nagyon látok, pedig a közvélekedéssel ellentétben nem kussban bezárva éljük az életünket itt sem :'DDDD.
2019. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!