Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek: mitől jó feleség egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek: mitől jó feleség egy feleség?

Figyelt kérdés
2019. márc. 22. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Attól, ha oda tudok hozzá bújni amikor hazaérek a munkából(feltételezve, ha ő hamarabb ér haza) és szeretettel vár.
2019. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Az én feleségem odaadó, hűséges, gondoskodó, kimutatja a szeretetét - mint én. :) Imádom.
2019. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha tisztel mint férjét és ezt érezteti is.Érezhetően tesz a kapcsolatért.Játékszabályokat betartja.

Egyébre nincs szükség.Nem hiszem hogy irreális elvárás.

2019. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekem az a fontos hogy embernek jó legyen.

Nem tudék olyat elvenni aki csak feleségnek jó de amúgy emberileg nem tudok rá felnézni és nem értékes ember. Legyen munkája karrierje akarjon fejlődni. Ne abbol álljon az élete hogy gyereket szül és ennyi célja van.

Meg tudjon nagyon szeretni odaadó legyen ne hagyja kihülni a dolgokat

Ház körül a dolgokat csinálja ő is ne csak én. Kb ennyi. A legfontosabb hogy tudjunk kommunikálni és szerelmesek legyünk.

2019. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Be tudja kapcsolni a mosógépet.
2019. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Főz, takarít, mos, vasal, felneveli a gyerekeket és tiszteli a férjét.
2019. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
38%
Fát hasogat meg rak a tűzre. Főmos meg takarí eemos meg ki is. Zserelmes bel~lém. Kívánja a szagod. Szű nekem gyereket is. Híhatom mamának. Teccik értni? Remélem segíhettem :)
2019. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy jó asszony mindent megbocsát!
2019. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!