Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ítélik el azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat a férfiakat, akik hàzassàgban a szülés utàn màr nem vonzódnak a feleségúkhöz?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 02:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Aha. Értem.


Na sziasztok.

2019. márc. 19. 08:04
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Ennyi? Nem bírta bevenni a gyomrod a véleményeket? Szuper egy f..sz lehetsz a való életben komám! Csak gratulálni tudok hozzá


N

2019. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező nem azt az önigazolást kapta, amit várt, úgyhogy most duzzogva továbbáll.:DD
2019. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

Normális ember nem azzal házasodik, akit megkívánt, hanem akit megszeret.

A puszta nemi vágy elmúlik, ha változik a test. A szerelem nem.

Aki ebbe fejest ugrik, utána meg évekig panaszkodik, hogy pocsék a házassága, azt nem lehet sajnálni.

Edd meg, amit főztél!

2019. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
:D
2019. márc. 19. 09:51
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, én mikor életemben először elkezdtem dolgozni hónapokig kapargattam a szarom egy kupacba hogy legyen időm főzni, takarítani, dolgozni, hogy legyen időbeosztásom, tudjak foglalkozni magammal, éy igen-igen magamtól vettem el az időt mikor semmire sem. El sem tudom képzelni egy gyerek mennyit változtat az ember életén. És akkor nem is beszélek a lelki változásról, szembesülni, hogy másképp néz ki a tested mint előtte. Én azért csodálkozom a férfiakon akik nem vonzódnak már a párjukhoz mert olyan mintha nem gondolkodnának és a párjuk csak az igényeik kielégítésére szolgálna. Egy friss anyukának elsősorban időre van szüksége hogy megszokja az új helyzetet. És a férfinek sem elsősorban a szexi nőt kell látni benne hanem az édesanyát, a biztonságot, a nőt egy másik szemszögből. És ez nem egy örökké tartó állapot (a hízás pl) de azzal igenis el lehet mélyíteni a bajt ha tudatosítja a nőben hogy ő bizony nem kívánja
2019. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
*semmire sem jutott**
2019. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
42%

van az a kép a nő erotikus pózban várja a férjét haza a koszos rendetlen lakásban mert nem volt ideje(kedve) vacsorát csinálni.

Minden pasi szíve szerint erre menne haza, egy jó nő szexre készen várja és a lényeg most jön tiszta csili vili ház, friss 3 fogásos vacsora.

A nő miért lestrapált este? Mert munka után főzött mosott takarított .... pont jó nőnek lenni nem volt kedve és ideje.

Gyerek és szülés.

Elvileg két ember döntése. Sajnos egy pasi behúzható gyerekkel de egy pasi meg is léphet.

Ha mind a ketten akarják a gyereket hát a pasi bűne is 50%ban hogy a nő olyan lett amilyen. Közös érdekből történt ami történt. Sok pasi buta a női test változásaihoz terhesség során. Szülés után se ártana a munkamegosztás. Sőt látok olyat is az apuka melkasára teszik a gyereket szülés után. Így a gyerekben kialakúl mind a két szülő (illata) iránti kötődés. Még az apuka pelankázik, rázza a gyerek seggét, fürdet.... anyuka pihenhet és törődhet magával. Mert egy lestrapált nőt ki a .... tart szexinek. Én nem vagyok nagyon az anyós ott b... a rezet dolog híve. De az is egy megoldás. Csak sokszor a pasi anyukája az anyukát a nő anyukája az apukát ba....ja.

Röviden, Szűz Mária az egyetlen kivétel de egy terhességtől változott női testről egy pasi is tehet.

Ha meg bepalizták a pasit már azért is érdemes kirakni az ilyen nőt.

2019. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
35%
18as vagyok...Nézd meg az anyját vedd el a lányát...volt két ismerős lány nagyon véknyak voltak 20 éves korukig apuci anyuci enyhén molett. Szűlniük se kellett, genetika 20 fölött kiütött. Ergó ha az anyós vastag após se vékony a lány is nagy eséllyel elhízik főleg szülés után.
2019. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenek mint Te ne alapítsanak családot!
2019. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!