Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is tönkre megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tönkre megy a házasság szülés után?

Figyelt kérdés

Nem teljesen, csak valamennyire kevésbé szenvedélyes. Mert a gyerekek előtt nem lehet már ugyanolyan életmódot élni, mint előttűk. Nem lehet csókolózni gyerek előtt, szeretgetni egymást, mert ott a gyerek. És persze nem a gyereket hibáztatom, csak be kell tartani a határt, és van a tilos zóna. Ölelni lehet, meg puszikat adni, de egy idő után már a megszokás miatt is leszoknak erről a párok. És a szex sem a régi, a szenvedély már csökken.

Mit gondoltok?


2018. szept. 2. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ez nálunk is így lett. Nekünk egy kislányunk van. Teljesen megváltozik minden. Több együtt töltött idő kell. Mikor a rokonoknál hagyod nyaralni a gyereket, menjetek el kettesben akárhová. Akar egy Duna parti séta. Kitartás! Bár a mi kapcsolatunk teljesen haldoklik. Abba már csak én pakolok bele.
2018. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Részben igaz, de a környezetemben leginkább azt látom, hogy a ffiak viselik nehezen a gyerekkel jaró megpróbáltatasokat, inkabb többet meloznak aztan persze attól hogy a nő csinal mindent a gyerekek körül, frusztraltabb lesz a nő, este meg jóhogy nincs kedve szexhez. Akár tetszik akár nem a szex az AGYBAN kezdődik! De ha az anya agyát leszivja a gyerek (márpedig leszivja, aki az ellenkezőjet állitja hazudik) akkor bizony ott nem fog elindulni az "agyban ráhangolódás".

Egytől egyik ezt látom az én ismerőseim között, kivétel nélkül.

2018. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

viszont ott van a gyerek aki ha megkapja a nevelést akkor a mindenetek lehet..


ez az élet rendje, minden rendesen végzett munka nehéz..


szüleimnek összejött a kapcsolat korszakaitól függetlenül boldognak maradni..

2018. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne lehetne csókolózni a gyerek előtt, meg szeretgetni egymást?
2018. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
+1 5-ösre, ezt én sem értem. Mi simán csókolózunk a gyerekek előtt, meg szeretgetjük egymást. Nem ment tönkre a házasságunk, persze nyilván más lett, de amúgy is változna a kapcsolat sok együtt töltött év után.
2018. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk ez csak a gyerek előtt nincs így, ha oviban van, vagy nagymamiknál vagy nem lát minket, vagy este ugyanúgy szeretgetjük egymást, csak kifejezetten a gyerek előtt nem.
2018. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Nálunk 5,5 éves a gyerek, de a szex az 2-4 havonta 1 és az sem jó...Gondoltam, hogy romlani fog a dolog, de, hogy 100 egységről 2-re azt sosem gondoltam volna ez van :-( Marad a kezem vagy szerető ha lenne kivel... 41F Bp.
2018. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne, hogy törvényszerűen így legyen. Csak elontják sokan. A gond abból fakad, hogy gyerek után elfelejtik (általában a nők), hogy a gyerek mellet van egy házastárs is. Ezt nőként írom, legtöbb ismerősömnél ez van, hogy a nő most már ANYA, minden erejét a gyerekre fordítja, egy lépést nem tud megtenni nélküle, és persze, hogy a házasságát már nem ápolja. A házasságnak is szüksége van gondoskodásra, ez nem úgy működik, hogy megvan a lagzi és onnantól kezdve készen vagyunk. Nem, mindennap kell dolgozni érte és ez csak kettesben megy. Nekem azt mondták, hogy a jó házasság titka gyerek után is, mindennap néhány óra csak kettesben, hetente egy délután csak kettesben és évente egy kis nyaralás, hosszú hétvége csak kettesben. El kéne felejteni ezt a gondolkodást, hogy a gyerek akkor boldog, ha minden erőnket belefektetjük az ő kis jólétébe. Ezzel szemben a gyereknek arra van szüksége, hogy a szüleik kiegyensúlyozottak legyenek és szeressék egymást, mert ebben a légkörben fog tudni növekedni.
2018. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó nagyon jókat ír. De az is igaz, hogy az agyam leszívj a gyerek, és azokon a napokon nincs kedvem szexelni a férjemmel. De azért a heti 2-3 beficcen, így is úgy is, nyilván éjjel, és nyilván nehéz néha még fennmaradni, de tudom, hogy férjemnek kell, ezért a szeretetem képes arra, hogy odategyem magam. Beszélgetni mi mindennap szoktunk, igényeljük, akár a gyerekeket néha mese elé ültetve is, mert azok is igen igénylik:-) Nálunk mindenki ontja a szót:-))))


De igen, megpróbálja a kapcsolatot, sok energia, néha a kényelmet le kell adni, s pihenés helyett egymással foglalkozni, stb.

2018. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem megy tönkre de alapjaiban változik meg minden.Ebben a helyzetben mutatkozik meg, mennyire tartozik össze egy pár.Támogatni kell egymást, rengeteg türelemre és toleranciára van szükség.

Tény, hogy megszűnik a sponteneitás, sokszor szervezést igényel a szex.Főleg ahol több gyerek is van,segítség meg 0.

Kisgyerek mellett sokkal fáradtabb, frusztráltabb mindkét fél.

Nagyon nehéz.Igényünk lenne a szexre de a gyerekek mellett még ott a férjem lwhetetlen munkarendje, ami mégjobban bonyolítja az egészet.

40 vagyok, 1 éves a kicsi, mellette van egy 12 éves is.

2018. szept. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!