Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is tönkre megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tönkre megy a házasság szülés után?

Figyelt kérdés

Nem teljesen, csak valamennyire kevésbé szenvedélyes. Mert a gyerekek előtt nem lehet már ugyanolyan életmódot élni, mint előttűk. Nem lehet csókolózni gyerek előtt, szeretgetni egymást, mert ott a gyerek. És persze nem a gyereket hibáztatom, csak be kell tartani a határt, és van a tilos zóna. Ölelni lehet, meg puszikat adni, de egy idő után már a megszokás miatt is leszoknak erről a párok. És a szex sem a régi, a szenvedély már csökken.

Mit gondoltok?


2018. szept. 2. 14:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam a köenyezetemben, hogy amikor a gyerek megszületik, akkor anyuka elfelejti, hogy ő valójában nő. Mindent alárendel a gyereknek és már csak anya lesz. Ami persze valahol normális, de nem ártana megtalálni a középutat.
2018. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy pàr igazàn összetartozik akkor nem, mert ebben az esetben tovàbbra is törődnek a kapcsolatukkal, egymàssal.

A környezetemben sajnos rengeteg szakítàs, vàlàs volt fél - illetve 1-3 évvel a gyerek születèse utàn. Pedig kettesben mindannyian több évig együtt voltak, egy pàrt kivéve, nàluk 3 hónapos kapcsolatba jött a terhesség, ràadàsul hàrmasikrek. 1 év múlva a csaj egyedül maradt a 3 kicsivel, a pasija lelépett màssal. Voltak akik 6 hónapos gyerek mellől mentek vàlni 3 év hàzassàg=5 év kapcsolat utàn.

Sajàt tapasztalatom nincs szerencsére. Nincs gyerekünk a férjemmel 7 év hàzassàg utàn sem (8,5 éves kapcsolat) és nem is tervezünk!!!

2018. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk tönkrement, persze ez nem törvènyszerű.

Sajnos a felesègem minden èrdeklődèsèt elvesztette iràntam a gyerekek születèse utàn. Mostanàban úgy làtom hogy közeledne, de sajnos miutàn èvekig ilyen èrdektelen volt, màr nem hoz làzba a jelenlète.

2018. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem megy tönkre, de azért tenni kell. A szenvedély nem feltétlen a gyerek miatt válik megszokássá, azon dolgozni kell, hogy a rózsaszín köd után is megmaradjon. Mindkét oldalon, nem keveset.

Egyrészt nem szabad hagyni, hogy a gyerek körül forogjon a világ, igenis kell nagyis este, amikor kettesben vagyunk, kell nyaralás a nagynéninél, kell lopott romantikus kettesben töltött óra, amikor a kicsi már alszik. Meg kell oldani, hogy legyen idő párként létezni akkor is, ha az elsődleges szerep már a szülő. Egyébként a csókkal nincs semmi baj, a mi gyerekeink tudják, mi az, tudják, hogy a szerelmes felnőttek szoktak csókolózni puszi helyett - nem hülyék, megértik.

2018. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 éves múlt a kislányunk, épp várjuk a kisfiunkat, kicsit se ment tönkre a házasságunk. Szerintem ehhez a kulcs az őszinte kommunikáció volt, rengeteg beszélgetés. Voltak persze váltotások a gyerek születése után, ez érintette pl. a szexet is, de mindig nyíltan és alaposan átbeszéltük, hogy mi miért van, hogyan változtassunk rajta stb. Így senki se magában fortyogott, hogy a másik nem érti meg, leszarja, csak a gyerekkel foglalkozik meg ilyenek, mindig figyeltünk egymásra, és kerestünk megoldást.

30N

2018. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia, saját tapasztalatból írom, hogy igen megváltozik alapjaiban a helyzet. Egy gyerek után még majdnem minden halad a saját medrében, de 2 után már nálunk is veszélyes volt a dolog. Sokáig, úgy volt, hogy nem fogja kibírni a kapcsolatunk. 3 évig szoptattam a második gyerkőcöt, úgy gondolom emiatt a hormonok sem úgy működtek, ahogy kellett volna. Nagyon megviselte a páromat az egész. Most, hogy mindkettő már ovis, és mivel még itthon vagyok, többet tudunk együtt lenni. Javult is nagyon sokat a kapcsoltaunk. Szóval nem törvényszerű, hogy megromlik két ember között a kapcsolat. Tenni kell érte mindkét félnek. Mi ugyanúgy csókolózunk, nyilván nem nyaljuk faljuk egymást.
2018. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!