Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más nő is van akit nem köszönt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is van akit nem köszöntenek fel nőnapot? Nektek hogy esik?

Figyelt kérdés
Férjem reggel munkába ment, de láttam hogy facebookján kiírta hogy boldog nőnapot a nő ismerőseinek.. Nekem még csak nem is írt se semmi. Telefonon is beszéltünk már azóta sem mondta, nagyon rosszul esik. Nem olyan típus aki majd este nagy meglepit csinál stb ezért vagyok elkeseredve..
2019. márc. 8. 12:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%
Nő létemre hülyeségnek tartom a nőnapot. Hidegen hagy:D
2019. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nem hisztizem csak ismerem. Kb olyan a férjem mint ahogy a #10es leírta az övét 😂 Nem vagyok oda ezért a napért hogy hú most vegyen nekem jegyet Hawaii-ra, csak jól esne ha rám gondolna mit tudom én akár a szemszedból lopott virággal...
2019. márc. 8. 13:46
 13/29 anonim ***** válasza:
84%

Páromtól egy csokor piros tulipánt, apukámtól bonbonokat. A főnökömtől a munkatársaimmal együtt mindig szoktunk virágot kapni.


Nyugi, a napnak még nincs vége. Biztos fog venni neked valamit. :)


Egyébként véleményem szerint, csak azok hisztiznek egy ilyen nap nem megemlékezésén, akit egyébként csak úgy nem lep meg a párja, ezért reménykednek sokan az ilyen hivatalos megemlékezéskor, meg akkor ilyenkor biztos, hogy kapnak is valamit.

Kérdező, gondolom csak ilyen ünnepkor kapsz ajándékot és virágot, csak úgy, nem, meglepiként.

2019. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom őszintén, soha nem foglalkoztam ezzel az ünneppel, otthon soha nem ünnepeltük, mert apám megmondta, hogy ez egy kommunista ünnep, nem hajlandó ünnepelni :D (amúgy ha nekem vagy anyámnak volt szüli/névnapja, mindig kaptunk hatalmas csokor virágot, szóval törődött velünk eleget :)). Engem nem zavarna, ha ma a barátom nem köszöntene fel, de ha ez téged zavar, akkor jelezd neki finoman.


(Amúgy vicces, de reggel arra keltem, hogy 2 barátnőm is felköszöntött :D, nekem ez annyira szokatlan.)

2019. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

ui.: Egy kicsit ellentmondásos vagy kérdező.


Írod a 12-es válaszodban, hogy "Nem hisztizem "... "Nem vagyok oda ezért a napért" Ha valóban, nem érdekelne ez a nap, akkor az se érdekelne, hogy felköszönt-e vagy sem, kérdést se írnál ki róla, nem akarnád, hogy más ugyanolyan kétségbeesett nő simogassa meg a buksidat, hogy jaj, te szerencsétlen, téged se köszöntött fel..stb.


Tudod, ha engem valami nem érdekel, akkor nem is foglalkozom vele.


De ha szeretnéd, hogy ezen a napon gondoljon rád, akkor már fontos számodra ez a nap és akkor valóban hisztizel, hisz nem emlékezett meg rólad.


Döntsd el kérlek, hogy mit is akarsz valójában.

2019. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Jó igen igazad van belátom. De akkor is nagyon rosszul esik. Igen az is igaz hogy nem lep meg spontán egy szál virággal sem soha és ezért várom az ilyen alkalmakat.
2019. márc. 8. 14:28
 17/29 anonim ***** válasza:
58%

"Én nem vagyok kommunista, hogy tartsam ezt a napot"


Az USA-ban mikor volt kommunizmus? Csak mert onnan ered ez az ünnep, 1857-ből.

2019. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Olyan férjet kell választani, aki ha szeret, vesz neked egy rohadt virágot, pont azért, mert szeret. Senkit nem érdekel, hogy "kis kelekótya, nem romantikus, pasiból van". Akkor dobni kellett volna, és olyat keresni, akinek vagy ennyire fontos.
2019. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
66%
Te mivel lepted meg őt a legutóbbi férfinapon?
2019. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. azt se tudtam, hogy ma nőnap van, amíg meg nem láttam a Google kezdőlapomat.

(20/L)

2019. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!