Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz, ha a barátomt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha a barátomtól nem kaptam semmit nőnapra, de még annyit sem mondott, hogy boldog nőnapot?

Figyelt kérdés
Nem találkoztunk mondjuk tegnap, mert nem egy városban élünk, de azért jól esett volna. Vagy én reagálom túl?
2017. márc. 9. 13:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy majd, ha találkoztok, akkor szeretne meglepni. Egyébként is egy ilyen idejét múlt ünnepből, minek ekkora problémát csinálni?
2017. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
30%
Szerintem csald meg őt bosszúból.
2017. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%

Te felköszöntötted férfinapkor? Gondoltam, hogy nem.


Én a férjemmel élek és nem köszöntött fel. De mondjuk ha nem erről szólna minden második kérdés, akkor nem is tudnám, hogy volt nőnap. Hidd el, ez nem a világ vége. EZ legyen a legkisebb gondotok.

2017. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem irt reggel messengeren es ennyi, de ha nem irt volna se akadtam volna ki. Ez az unnep tipikusan nem az az ajandekozos unnep, nem errol szol.
2017. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%
Mezőgazdasággal foglalkozó vidéki magatartás.
2017. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

hűűű.. de nagy égbekiáltó problémája van valakinek.

remélem soha nem lesz ettől nagyobb problémád az életben, minthogy nem köszöntöttek fel nőnap alkalmából.

2017. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Szerintem gáz.
2017. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Jólvan már, ne legyetek már álszentek! Én férfiként azt sem tudom, mikor van a férfinap! Igenis bunkó, aki annyit nem mond legalább a párjának, egy szál virág kíséretében, hogy Boldog nőnapot. Sajnálom az ilyen hölgyeket, akiket ezzel sem tüntet ki a nagyszerű párjuk. Én szégyellem magam a helyükben is. Boldog nőnapot! :) 26F
2017. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%

Igen gáz!

Ha még nőnapkor sem gondol rád, akkor biztos te vagy a legfontosabb nő az életében. Le lehet ezt szarni, mert csak egy nőnap, de amikor majd számítanál rá, akkor is ennyire közömbösen fog veled bánni.

Szerintem csak a felületes, érzelem mentes emberek akadnak ki egy nő naptól.


Ha alkalom nélkül, csak úgy is kapsz kis meglepetéseket, akkor nincs gond,bár akkor a nőnapot sem hagyná ki.

Én azt vettem észre, hogy azok akik jó viszonyba vannak/voltak az anyukájukkal, lánytestvérükkel azoknak jó érzés nőnapkor felköszönteni a számukra fontos női ismerősöket,ja és az anyukájuk faragott belőlük igazi úriembert.

2017. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

#9


Ennyi hülyeséget leírni...

2017. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!