Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek akart valamit ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akart valamit ez a lány a barátomtól?

Figyelt kérdés

Szóval ma volt egy kajával kapcsolatos parti egy barátom ismerősénél, akikkel már sokszor lógtam. Aztán egyszer jött az egyik lány akit dettó ismerek, és hozott magával embereket, akiket viszont nem ismertem. És az egyik csaj (egyébként igen nagydarab, míg én sovány vagyok, szóval semmiképpen sem a barátom ízlése, tudom róla hogy nem vonzódik ehhez az alakhoz) betoppant a szobába ahol játszottunk, és így köszönt mindenkinek, aztán "Barátomneve, vagy 10 éve nem láttalak... Magasabb lettél." És a barátom is "Piri (így hívják a csajt), ú de régen nem találkoztunk tényleg" és így tökre megörült a csajnak. És amúgy mikor már eljöttünk, akkor mondta hogy az milyen jófej, milyen jóban voltak, meg hogy gimiben nagyon alkesz volt a csaj.

De most még ugorjunk vissza a buliba. Nos én tudom hogy a barátom számára a legfontosabb vagyok, a legjobb barátainál is fontosabb úgymond. Mégis azt éreztem aznap este erről a debella lányról, hogy ő úgy tekinti, hogy ők a régi ismerősök a barátommal, sokat is dumáltak, szóval ő az aki elsőbbségi szerepet élvez a barátomnál, én meg nem is tudom mi vagyok, valami aktuális kis csajocska, aki jön megy. Szóval ezt éreztette. Legalábbis én ezt éreztem, pedig már több mint egy éve együtt vagyunk meg nincs semmi ilyesmiről szó.


2017. febr. 12. 04:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Jóban voltak régen, azóta nem találkoztak s örültek ennek. Ennyi.

Főleg ha még nagydarab is lett azóta.

Nyugiiiiiii

2017. febr. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Ki kell ábrándítsalak, egy tizenéves ismerős szemében valóban "valami aktuális kis csajocska vagy", hiába vagytok együtt - ezen besírtam - MÁR egy éve. Édi...

(Nem mintha egy kapcsolat minősége/komolysága csupán az együtt töltött idő függvénye lenne, de az egész hozzáállásodról lerí, hogy még fejlődnie kell.)

Bocs, ha bunkó voltam, ez szimpla tény, nem tudom szebben leírni.

Kicsit lazulj le, jó dolog az, hogy te vagy neki a legfontosabb, még jobb, ha ezt érezteti is, de ha valamilyen csoda folytán ideiglenesen épp nem te vagy a világa középpontjában, az nem jelenti azt, hogy baj van...

Amúgy a válasz: nem.

2017. febr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel az ellenszenves stilussal hamarosan tenyleg valamj jottment csajocska leszel. Vegyel mar vissza...
2017. febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A pasid kérdezd erről.
2017. febr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez a fogalmazáshoz még hozzáképzeltem egy sipítozó hangocskát, és megint arra a következtetésre jutottam, hogy nem kéne itt erőltetni azt az irodalmi vonalat, pontos cselekményleírást, pláne nem időugrásokat xD, hanem a tényeket lehetőleg pontokba szedve.


Voltam egy buliban a barátommal, akivel 1 éve vagyok együtt, ahol volt számomra sok ismeretlen ember is volt, köztük egy nagydarab csaj. Ő és a barátom nagyon megörültek egymásnak, mert régóta nem találkoztak (10 éve), és a lány a buli ideje alatt nagyobb figyelmet kapott tőle mint én, igy abban a szituációban úgy éreztem, mintha a lány csak egy aktuális fruskát látna bennem,. A barátom a vékony lányokat szereti, és én is az vagyok.

2017. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az erőszakos megoldás nem túl szerencsés, előtte minimum békés megoldáshoz kell folyamodnod, mert ha kihívja a rendőrséget, hogy eltulajdonítottátok a cuccait, és akkor kb te leszel megbüntetve. Hogy miért? Mert nem számítanak illegális lakásfoglalónak, a te tudtoddal, és beleegyezéseddrl költöztek oda, mint bérlő, birtokon belül előjogaik vannak. Az hogy nem kötöttetek szerződést, az már a te felelősséged. Azt gondolom mondanom se kell, hogy mekkora ostobaság volt ez az egész azért, hogy megspórolj 16% adót, amiből még amortizációt is levonhatsz (ingatlan vételárának 2%-a évente)
2017. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, előző válasz nem ide akart jönni :D
2017. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"ésígy-ésígy-ésamúgy" - jesszusom már a 16 éves unokahúgom is kezdi kinőni ezt az izét, és próbál normálisan megfogalmazott, magyar mondatokban beszélni.

Szerintem erősen kategóriát tévesztettél, menj vissza a "tini párkapcsolatok"-ba! Ha nem is a gyerekszintű fogalmazási stílusod, legalább a problémád mélysége miatt...

2017. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!