Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El akar csábítani a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar csábítani a barátomtól akit mindennél jobban szeretek. Mit csináljak? 22/L

Figyelt kérdés

Szerintetek előfordulhat, hogy tényleg minden rendben van egy boldog párkapcsolatban, a szeretet a másik iránt, a közös témák, az azonos hullámhossz, a szex is isteni még 3 év után is, tervezitek a közös jövőt és akkor egyszercsak jön valaki aki teljesen elveszi az eszeteket?


Számomra mindig is a párom volt A TÖKÉLETES FÉRFI, külsőleg és belsőleg is egyszerűen tökéletesnek látom most is, halálosan szerelmes már nem vagyok de sosem vonzódtam még senkihez sem annyira mint hozzá. Mellettem sem lett "papucs" sokszor még most is küzdenem kell érte bizonyos szempontból, féltettem mindig, hogy elvesztem és szerintem ő tényleg tökéletes partner. Mindent tökéletesen csinált, én tényleg nem tudok panaszkodni. Aztán valaki feltűnik és az egészet elrontja? Aki egyáltalán nem olyan tökéletes, nem olyan harmonikus és előre lehet látni, hogy fájdalmas vége lesz. Még nem csináltam semmi butaságot. De nagyon fáj a szívem és a gyomrom, ha rá gondolok, legszívesebben elszaladnék hozzá minden pillanatban, csak ő jár a fejemben vele álmodok már ha el tudok egyáltalán aludni... Ha valaki mondta volna nekem a múltban, hogy az én barátomat valaha el akarnám hagyni egyszerűen nem hittem volna el, ilyen nem létezhet.


Nem szeretnék sok konkrétumot mondani, egy közeli ismerősöm már buktatott le pasit ezen az oldalon és nagyon félek, hogy a párom megtudja. Aki tetszik közel sem tökéletes tipikusan olyan aki mérgező, akibe nem szabad belezúgni mert tönkretesz. Akibe beleképzeled a legeslegszebb álmaidat de valójában -ha nem is gonosz- de egyszerűen nem olyan típus aki ezeket valóra váltja majd, olyan aki csak kihasználja a lányokat, a szemedbe mondja, hogy úgysem fog veled örökre tartani. Ismertem már látásból régebbről, akkor is megmozgatott bennem mindent, most ő is észrevett engem és próbál elcsábítani. Tudja, hogy barátom van de nem érdekli, azt mondja nem néznék így rá ha boldog lennék a barátom mellett. Én pedig boldog vagyok mellette és tényleg minden tökéletes. Viszont úgy érzem nekem mégis a tökéletlenség kell, persze nem külsőre gondolok, inkább morálisan értem ezt. Mi a fenét csináljak mert ő nem hagy békén tudja jól, hogy mi az ábra, nem tudom teljesen ignorálni. Elfelejtettem írni, én egyetemista vagyok a barátom idősebb nálam pár évvel, ez a fiú is ide jár és most, hogy elkezdődnek megint az órák elkerülhetetlen hogy ne fussak össze vele néha.

Szóljak a barátomnak, hogy zaklatnak? Mi van ha én jövök ki rosszul belőle mert miért beszélgetek idegen fiúkkal? Mi van ha majd megmutatja az üzeneteinket mert én hülye messengeren beszélgettem vele és volt, hogy írtam olyat amit nem kellett volna. Semmi konkrétat semmi szexuálisat egyszerűen csak rosszul jönne ki ha látná, hogy én azt írtam neki. Biztos vagyok benne, hogyha szingli lennék nem lenne ilyen nehéz, ez még sokkal rosszabb csak így a tudat ,hogy "nem lehet".

Úgy vágyom rá, de tudom, hogy csak rossz származna belőle, néha szó szerint beállok a hideg víz alá és lehűtöm magam. A barátom már észrevette, hogy van valami ő átlát rajtam. Segítsetek mit csináljak? Tudom, hogy utolsó lotyó vagyok amiért másra vágyom egy ilyen férfi mellett, meg sem érdemlem őt... De tudom, hogy mi a helyes csak egyszerűen beleszakadok már, hogy nem mondhatom el az igazat senkinek. Nagyon félek, hogy egyszer majd valahogy úgy alakul én pedig elgyengülök és mindent elrontok.

El akarom mondani a barátomnak mert ő mindig mindent megold, bármi problémám volt eddig ő segített ha egyedül nem bírtam egy problémával. De ha ezt elmondom talán annyira meggyűlöl, hogy ő maga fog kihajítani. Mit csináljak? Légyszives ne vegyétek ezt egy ostoba naiv kis cafka fecsegésének aki unatkozik. Nekem a barátom az életemet jelenti és nem akarom hogy vége legyen..


2017. jan. 25. 18:50
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Kérlek komoly válaszokat írjatok, van valakinek ilyen ügyben tapasztalata?
2017. jan. 25. 18:51
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Legyél már egy kicsit önállóbb...
2017. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Sajnalom, de ha igy megmozgat valaki mas, akkor a kapcsolatod kozel sem tokeletes. Azt hogy mi a velemenyem az uj farokhuszarodrol inkabb hagyjuk... normalis no szora sem meltatna.
2017. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Ha ilyen tökéletes a barátod, akkor nem fog kihajítani. Amúgy szerintem egy olyan kapcsolat, ahol az egyik fél így rajong a másikért, az nem egészséges. Emberek vagyunk és senki sem tökéletes. Nem vagytok egy szinten a pároddal szerintem... Gondolom neki megfelel, hogy mint egy pincsi kutya körbe rajongod, de ez nagyon fura.


Ha a kapcsolatotok tényleg ilyen jó, akkor beszéld meg vele, hogy van ez a fellángolás stb. és szeretnéd ha segítene neked, hogy túl jussatok ezen együtt. Ha meg megnézni a messenger üzeneteket, akkor remélhetőleg neked hisz előbb mint az idegen fickónak.

2017. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Szólj neki. Miért gyűlölne meg? Mert őszintén elmondod neki,hogy valaki zaklat? Ilyenkor az őszinteség a helyes út..viszont én sem vagyok benne biztos, hogy olyan tökéletes a jelenlegi kapcsolatod,különben nem érdekelne az a másik,nem fantáziálnál róla..
2017. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%

Hogy adjunk komoly választ, ha te egy kis libuska vagy? Nem vagy cafka (még), de egy szeleburdi kislány vagy, akit az érzelmei ide-oda sodornak, mint a szél a falevelet.


Ha fontos neked a barátod, akkor ne beszélgess a fiúval. Nem olyan bonyolult ez. Ne ülj mellé az órán, ne beszélgess vele messengeren, ha kell tiltsd le, tök mindegy mit fog gondolni. Vedd kezedbe az irányítást. Te most csak rinyálsz, az egészet felfújod és csehovi drámát csinálsz a SEMMIBŐL. Néha megkíván az ember mást is, nagy ügy, nem vagyunk gépek. Ha jól viselkedsz ezek a fellángolások elmúlnak.


Közben persze nem árt a kapcsolatodon is elgondolkodni, de semmiképpen sem abból a szempontból, hogy mit nem kapsz meg a párodtól, mert állításod szerint vele minden okés, hanem hogy veled mi a baj.


"El akarom mondani a barátomnak mert ő mindig mindent megold, bármi problémám volt eddig ő segített ha egyedül nem bírtam egy problémával." NE NE NE!!!!! Csak ezt ne. A párod nem a pszichológusod! Nem tehetsz rá ekkora terhet! Ezt a legjobb szándékkal és mindenféle gúny nélkül mondom, hogy fel kéne nőnöd kicsikét, mert ez egy gimis kislány rinyája. Ha a józan eszeddel nem látod ezt be, akkor sok szenvedés árán fogsz csak felnőni, de ezt megelőzheted, ha egy kicsit magadba szállsz.

2017. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

De tényleg tökéletes a kapcsolatunk ezért nem értem én sem. Én tényleg rajongok a barátomért, nem tudom mi lenne velem nélküle :((( Ő szereti, hogy ilyen vagyok tudja milyen aggódós vagyok, mennyire szeretem őt és sosem használja ezt ki mert ő is elég érzékeny romantikus lelkű és mindig vigyáz rám.


"van ez a fellángolás stb. és szeretnéd ha segítene neked, hogy túl jussatok ezen együtt" Ezt szeretném neki elmondani, de úgy félek, hogy megrendül bennem a bizalma, azt fogja gondolni hogy ő valamit nem csinál jól pedig én mindig olyan kapcsolatra vágytam mint amilyen most vele. Ő mindent jól csinál úgy ahogy nekem jó. A szex is rendben volt vele amíg nem jött ez az egész. Azóta szex közben is róla fantáziálok annyira szégyellem... Pedig a barátom jobban néz ki, szebb teste van szebb arca.

2017. jan. 25. 19:08
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Most MÉG menthető a helyzet talán.

Ne állj szóba többet a sráccal (SOHA TÖBBÉ), a párodnak meg annyit mondj, hogy kezdtek kicsit bepunnyadni, dobjátok fel a kapcsolatotokat, foglalkozzatok többet egymással, aztán reménykedj, hogy elfelejted.


Mert ha tényleg tökéletes lenne a pároddal, és szerelmes lennél bele, akkor eszedbe se jutna más. Hazudhatsz magadnak, én is megtettem anno, de csak az energiádat pazarlod.


Ha úgy érzed, hogy nem vagy képes erre, hogy soha többé ne állj szóba a sráccal, akkor szakíts a barátoddal, mert egyszerűen nem ő a fontos neked, és mert ne alázd már tovább...

2017. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Nem tehetem meg, hogy most azonnal letiltom mindenhonnan és hogy nem állok szóba vele soha többé. Amúgy sem én mentem soha oda hozzá, ő talál meg mindig én nem ülök mellé soha, nem játszadozok. De nem tilthatom le mert már megfenyegetett, hogy megmutatja a barátomnak a beszélgetést. Kérlek könyörgök ne ítéljetek el de egy alkalommal kapott tőlem fehérneműs képeket, DE csak ennyit! Azt sem úgy, hogy én felajánlottam neki magam csak beszélgettem vele és teljesen felizgatott már azzal amiket írt és kérdezte mit csinálok hol vagyok mi van rajtam én meg küldtem egy darab képet ahol melltartóban és bugyiban vagyok az ágyban. Aztán többet is akart de azt már nem küldtem, de ez tényleg nem ilyen közönséges módon csináltam, sosem írtam neki direktbe hogy tetszene se semmi de mégis látszik a beszélgetésből ahogy írok, hogy tetszik nekem ő és akarok tőle valamit. Ha ezt megmutatja neki akkor biztosan végem... Pedig csak egy pillanatra ment el az eszem, nem tilthatom le mert ez a kezébe van.

Úgy szégyellem magam úgy megaláztam magamat és barátomat is. Esküszöm, hogy mást nem csináltam csak ezt a képet küldtem el, nem látszik ki semmim a képen. Ezt nem fogja megbocsájtani a barátom :((((

2017. jan. 25. 19:27
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Azt kéred ne ítéljünk el. Talán meg kéne dicsérnünk?


Figyelj, vigasztaljon az, hogy ebből az esetből tanultál, a fájdalom, amit a barátod elveszítése fog okozni (mert a leírtak alapján én ezt elkerülhetetlennek látom) segíteni fogja az érésedet, és magad mögött tudod hagyni ezt a gimis tempót. Sok sikert kívánok a következő kapcsolatodhoz, ne kövesd el még egyszer ugyanezeket a hibákat.

2017. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!