Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El akar csábítani a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar csábítani a barátomtól akit mindennél jobban szeretek. Mit csináljak? 22/L

Figyelt kérdés

Szerintetek előfordulhat, hogy tényleg minden rendben van egy boldog párkapcsolatban, a szeretet a másik iránt, a közös témák, az azonos hullámhossz, a szex is isteni még 3 év után is, tervezitek a közös jövőt és akkor egyszercsak jön valaki aki teljesen elveszi az eszeteket?


Számomra mindig is a párom volt A TÖKÉLETES FÉRFI, külsőleg és belsőleg is egyszerűen tökéletesnek látom most is, halálosan szerelmes már nem vagyok de sosem vonzódtam még senkihez sem annyira mint hozzá. Mellettem sem lett "papucs" sokszor még most is küzdenem kell érte bizonyos szempontból, féltettem mindig, hogy elvesztem és szerintem ő tényleg tökéletes partner. Mindent tökéletesen csinált, én tényleg nem tudok panaszkodni. Aztán valaki feltűnik és az egészet elrontja? Aki egyáltalán nem olyan tökéletes, nem olyan harmonikus és előre lehet látni, hogy fájdalmas vége lesz. Még nem csináltam semmi butaságot. De nagyon fáj a szívem és a gyomrom, ha rá gondolok, legszívesebben elszaladnék hozzá minden pillanatban, csak ő jár a fejemben vele álmodok már ha el tudok egyáltalán aludni... Ha valaki mondta volna nekem a múltban, hogy az én barátomat valaha el akarnám hagyni egyszerűen nem hittem volna el, ilyen nem létezhet.


Nem szeretnék sok konkrétumot mondani, egy közeli ismerősöm már buktatott le pasit ezen az oldalon és nagyon félek, hogy a párom megtudja. Aki tetszik közel sem tökéletes tipikusan olyan aki mérgező, akibe nem szabad belezúgni mert tönkretesz. Akibe beleképzeled a legeslegszebb álmaidat de valójában -ha nem is gonosz- de egyszerűen nem olyan típus aki ezeket valóra váltja majd, olyan aki csak kihasználja a lányokat, a szemedbe mondja, hogy úgysem fog veled örökre tartani. Ismertem már látásból régebbről, akkor is megmozgatott bennem mindent, most ő is észrevett engem és próbál elcsábítani. Tudja, hogy barátom van de nem érdekli, azt mondja nem néznék így rá ha boldog lennék a barátom mellett. Én pedig boldog vagyok mellette és tényleg minden tökéletes. Viszont úgy érzem nekem mégis a tökéletlenség kell, persze nem külsőre gondolok, inkább morálisan értem ezt. Mi a fenét csináljak mert ő nem hagy békén tudja jól, hogy mi az ábra, nem tudom teljesen ignorálni. Elfelejtettem írni, én egyetemista vagyok a barátom idősebb nálam pár évvel, ez a fiú is ide jár és most, hogy elkezdődnek megint az órák elkerülhetetlen hogy ne fussak össze vele néha.

Szóljak a barátomnak, hogy zaklatnak? Mi van ha én jövök ki rosszul belőle mert miért beszélgetek idegen fiúkkal? Mi van ha majd megmutatja az üzeneteinket mert én hülye messengeren beszélgettem vele és volt, hogy írtam olyat amit nem kellett volna. Semmi konkrétat semmi szexuálisat egyszerűen csak rosszul jönne ki ha látná, hogy én azt írtam neki. Biztos vagyok benne, hogyha szingli lennék nem lenne ilyen nehéz, ez még sokkal rosszabb csak így a tudat ,hogy "nem lehet".

Úgy vágyom rá, de tudom, hogy csak rossz származna belőle, néha szó szerint beállok a hideg víz alá és lehűtöm magam. A barátom már észrevette, hogy van valami ő átlát rajtam. Segítsetek mit csináljak? Tudom, hogy utolsó lotyó vagyok amiért másra vágyom egy ilyen férfi mellett, meg sem érdemlem őt... De tudom, hogy mi a helyes csak egyszerűen beleszakadok már, hogy nem mondhatom el az igazat senkinek. Nagyon félek, hogy egyszer majd valahogy úgy alakul én pedig elgyengülök és mindent elrontok.

El akarom mondani a barátomnak mert ő mindig mindent megold, bármi problémám volt eddig ő segített ha egyedül nem bírtam egy problémával. De ha ezt elmondom talán annyira meggyűlöl, hogy ő maga fog kihajítani. Mit csináljak? Légyszives ne vegyétek ezt egy ostoba naiv kis cafka fecsegésének aki unatkozik. Nekem a barátom az életemet jelenti és nem akarom hogy vége legyen..


2017. jan. 25. 18:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, mégis mire számítottál, mikor azt elküldted neki?

Akkor most addig fog zsarolni, amíg le nem fekszel vele, nehogy elküldje a barátodnak a képet? Mondjuk akkor tudod magad ezzel nyugtatni legalább, hogy te nem is akartad, csak muszáj volt, mert nem akartad, hogy a párod kidobjon :D

Vagy nem fog zsarolni, csak továbbra is körülötted lesz, és megvárja, amíg nem bírsz magaddal, és teljesen önként fekszel le vele.

Így ezek után, már nem igazán hiszem, hogy menthető lenne a helyzet, és nem bántásból, de nem is kívánom, hogy jöjjenek rendbe a dolgok. Elhiszem, hogy bánod, meg rossz érzés, de edd meg, amit főztél, mást erre nem lehet már mondani.

2017. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

tereld le a srácot kitartóan és finoman. ne dühítsd fel, és ne bátorítsd. persze ha találkoztok, lehetsz vele kedves, felszínesen és semlegesen. ne árulj el a napodról sokat.


barátodnak szintén ne szólj, ez egyszemélyes harc. egyrészt nem mondanál teljesen igazat a zaklatással, másrészt azt kockáztatod, hogy a srác bosszúból többet mond, mint ami volt.


gyónni szintén ne gyónj, ha egyszer nincs mit, és a barátoddal akarsz maradni. összezavarnád vele, bizonytalanná tennéd. amire nincs szüksége, hiszen kitartasz mellette.


a lelkifurdalás nehéz ügy. arra figyelj, amit igazán arra, nem arra, hogy most volt egy ilyen fejezet. legközelebb ezt úgy tudod elkerülni, hogy hamarabb leállítod, ha érzed, hogy készül valami.


és tényleg keresd a megújulást a barátoddal. ez egy lehetőség egyben. legjobb lenne talán elutazni. akárhova.

2017. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
88%
Napi szánalmas. A történetben csak a barátodat sajnálom.
2017. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

12. vagyok. a fehérneműs képet nem olvastam. rólam nincs ilyen tudtommal, így nem tudok csak úgy hirtelen megbolondulni és klikkelni.


erre az a tanácsom, mint amit egy másik kérdésben valaki más írt egy mekis kényszerevőnek. ne legyen nálad pénz, és akkor nincs impulzusvásárlás. érthető a hasonlat? töröld a képeidet mindenhonnan legalább te, ha nem lesz feltűnő a barátod előtt.

2017. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Ha vége lesz ennek a kapcsolatnak akkor az életemnek is konkrétan. Nekem ő a mindenem nem tudom elképzelni az életemet nélküle és nem is akarok élni nélküle. Én nem csináltam semmit én nem csaltam meg. Hozzá sem értem a másikhoz, nemhogy lefeküdtem vele vagy megcsókoltam én nem csaltam meg a barátomat!

Igen már az elején le kellett volna állítanom bárcsak megtehetném, hogy másképp csinálom de már nem tudom. Tetszett ahogy csapja nekem a szelet legyezgette az egomat. Közben szórakoztatott is jó társaság volt, aztán egyszer csak elkezdtem vonzódni hozzá és minden rosszra fordult. Annyira gyűlölöm magam a képekért, azóta kapcsolt rá mégjobban. Azt akarja feküdjek le vele, hagyjam ott a barátomat és legyek az ő barátnője. És van képe mondani, hogy de vele nem fog ám évekig tartani de sosem fogom elfelejteni amit kapok. Nyilván ilyet sosem tennék de mégis ahogy előadta... Én olyan ostoba vagyok... Vajon ha könyörgök neki, hogy hagyjon békén térden állva had éljem az életem boldogan akkor megsajnálna? Már azon is gondolkodtam...De biztos, hogy csak kihasználna nem is akarok a közelébe lenni, azt mondta ha letérdelek előtte akkor csak egy dolgot csinálhatok.

Félek nem fogok tudni túljárni az eszén, nem fog békén hagyni amíg tönkre nem tesz... Hogy lehetnek ilyen emberek? Miért csinálja ezt velem? Ha egyszer tudja, hogy van barátom miért akar elcsábítani? Ő csak nevetne rajta, hogy egy újabb nő csalta meg vele a pasiját és tovább áll amíg nekem az egész életemet tönkretenné vele. Annyira szeretnék szólni a barátomnak, hogy védjen meg...

2017. jan. 25. 19:52
 16/34 anonim ***** válasza:
85%
Akkor kellett volna nagyon szerelmesnek és hűségesnek lenni a párodba, mielőtt más faszinak küldözgettél fotókat :3
2017. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csináltál volna semmit nem lenne bűntudatod. Te mit szónál, ha a barátod a Calvin Klein gatyóját mutogatná egy lánynak?


"Hogy lehetnek ilyen emberek? " Valaki meg a macskát önti le savval. Sajnos ez van.


Még nem voltam ilyen helyzetben, csak ötletelek: mi lenne, ha meguntatnád magad vele? Mindig hárítod amit kér tőled, uncsi dolgokról beszélgetsz vele, pl mi a véleménye arról, hogy Trump kabinetjében sokan tagadják a globális felmelegedés létét? Ez egy elég vágylohasztó téma. Ha szerencséd van leszáll rólad. Sajnálom, ennyire futotta csak a kreativitásomból.

2017. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
46%
Ostoba tyúk vagy. Nőjj fel!
2017. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szívesen beszélgetnék veled telefonon most... De komolyan ezek mi mondatok, hogy védjen meg a barátod... Olyan ostobaságot műveltél, és még mondod, hogy nem csaltad meg. Hát sokat érsz vele, hogy nem csaltad meg. Egy kép többet mond ezer szónál.


Ha képes lennél felvállalni azt a képet, és egy kicsit is előre gondolkozni, akkor már rég le tudtad volna rázni ezt a srácot. A barátod ennyi idő után remélhetőleg jobban megbízik benned mint ebben a szemétben. A barátodnak mondd meg, hogy csináltál hülyeséget, és zaklatnak vele, de azért annyira nem para, mert csak egy kép, amin bikiniben vagy (fehérnemű/bikini közel ugyanaz!) .


A zaklatónak csak ennyi van a kezében (gyakorlatilag semmi, ha van bizalom a párod és közted), és egy ilyen képet lehet, hogy majd kap egyszer... Aztán ha ezt megbeszélted, akkor a pároddal együtt, vagy éppen egyből utána, de a csávót elküldöd a viharba. Tényleg leírod neki, hogy takarodjon, kapja be, és egyébként is a feljelentéstől is tarthat, mert majd megkeresi a zsarolás vádjával az ügyvéd (nem kell feljelenteni, de hadd féljen). Aztán tiltod mindenhonnan. NEM beszélsz vele. Levegőnek nézed. Nem sajnálod meg, nem szánakozol, ha oda jön bocsánatot kérni, akkor még egyszer belerúgsz, és nem hagyod magadat átejteni mint egy buta liba.

2017. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Én kereken ezt így elmondanám a barátomnak.
2017. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!