Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El akar csábítani a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar csábítani a barátomtól akit mindennél jobban szeretek. Mit csináljak? 22/L

Figyelt kérdés

Szerintetek előfordulhat, hogy tényleg minden rendben van egy boldog párkapcsolatban, a szeretet a másik iránt, a közös témák, az azonos hullámhossz, a szex is isteni még 3 év után is, tervezitek a közös jövőt és akkor egyszercsak jön valaki aki teljesen elveszi az eszeteket?


Számomra mindig is a párom volt A TÖKÉLETES FÉRFI, külsőleg és belsőleg is egyszerűen tökéletesnek látom most is, halálosan szerelmes már nem vagyok de sosem vonzódtam még senkihez sem annyira mint hozzá. Mellettem sem lett "papucs" sokszor még most is küzdenem kell érte bizonyos szempontból, féltettem mindig, hogy elvesztem és szerintem ő tényleg tökéletes partner. Mindent tökéletesen csinált, én tényleg nem tudok panaszkodni. Aztán valaki feltűnik és az egészet elrontja? Aki egyáltalán nem olyan tökéletes, nem olyan harmonikus és előre lehet látni, hogy fájdalmas vége lesz. Még nem csináltam semmi butaságot. De nagyon fáj a szívem és a gyomrom, ha rá gondolok, legszívesebben elszaladnék hozzá minden pillanatban, csak ő jár a fejemben vele álmodok már ha el tudok egyáltalán aludni... Ha valaki mondta volna nekem a múltban, hogy az én barátomat valaha el akarnám hagyni egyszerűen nem hittem volna el, ilyen nem létezhet.


Nem szeretnék sok konkrétumot mondani, egy közeli ismerősöm már buktatott le pasit ezen az oldalon és nagyon félek, hogy a párom megtudja. Aki tetszik közel sem tökéletes tipikusan olyan aki mérgező, akibe nem szabad belezúgni mert tönkretesz. Akibe beleképzeled a legeslegszebb álmaidat de valójában -ha nem is gonosz- de egyszerűen nem olyan típus aki ezeket valóra váltja majd, olyan aki csak kihasználja a lányokat, a szemedbe mondja, hogy úgysem fog veled örökre tartani. Ismertem már látásból régebbről, akkor is megmozgatott bennem mindent, most ő is észrevett engem és próbál elcsábítani. Tudja, hogy barátom van de nem érdekli, azt mondja nem néznék így rá ha boldog lennék a barátom mellett. Én pedig boldog vagyok mellette és tényleg minden tökéletes. Viszont úgy érzem nekem mégis a tökéletlenség kell, persze nem külsőre gondolok, inkább morálisan értem ezt. Mi a fenét csináljak mert ő nem hagy békén tudja jól, hogy mi az ábra, nem tudom teljesen ignorálni. Elfelejtettem írni, én egyetemista vagyok a barátom idősebb nálam pár évvel, ez a fiú is ide jár és most, hogy elkezdődnek megint az órák elkerülhetetlen hogy ne fussak össze vele néha.

Szóljak a barátomnak, hogy zaklatnak? Mi van ha én jövök ki rosszul belőle mert miért beszélgetek idegen fiúkkal? Mi van ha majd megmutatja az üzeneteinket mert én hülye messengeren beszélgettem vele és volt, hogy írtam olyat amit nem kellett volna. Semmi konkrétat semmi szexuálisat egyszerűen csak rosszul jönne ki ha látná, hogy én azt írtam neki. Biztos vagyok benne, hogyha szingli lennék nem lenne ilyen nehéz, ez még sokkal rosszabb csak így a tudat ,hogy "nem lehet".

Úgy vágyom rá, de tudom, hogy csak rossz származna belőle, néha szó szerint beállok a hideg víz alá és lehűtöm magam. A barátom már észrevette, hogy van valami ő átlát rajtam. Segítsetek mit csináljak? Tudom, hogy utolsó lotyó vagyok amiért másra vágyom egy ilyen férfi mellett, meg sem érdemlem őt... De tudom, hogy mi a helyes csak egyszerűen beleszakadok már, hogy nem mondhatom el az igazat senkinek. Nagyon félek, hogy egyszer majd valahogy úgy alakul én pedig elgyengülök és mindent elrontok.

El akarom mondani a barátomnak mert ő mindig mindent megold, bármi problémám volt eddig ő segített ha egyedül nem bírtam egy problémával. De ha ezt elmondom talán annyira meggyűlöl, hogy ő maga fog kihajítani. Mit csináljak? Légyszives ne vegyétek ezt egy ostoba naiv kis cafka fecsegésének aki unatkozik. Nekem a barátom az életemet jelenti és nem akarom hogy vége legyen..


2017. jan. 25. 18:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Tündérem, neked annyi f*ngod sincs az életről, mint egy átlagos kiskamasznak.Ha lefekszel vele, mi garantálja, hogy nem küldi el az üzeneteket? Mi garantálja, hogy nem teszi fel a képedet a netre? És ha nem? Akkor is elküldi. Patthelyzet, ő van nyeregben. Tehát odaslattyogsza pasidhoz, és feketén-fehéren közlöd vele a helyzetet. Aztán vállalod a következményeit. Ha meg egy szakítás miatt vége az életednek (mellesleg a saját hibádból, mert a srác lehet tuskó, de azzal, hogy nem ignoráltad, sőt képet küldtél, te bátorítottad, ennyi is vagy neki), akkor neked nem kapcsolat kell, hanem egy igazi atyai saller.
2017. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
A legjobb, amit tehetsz, hogy megbeszéled ezt a pároddal, és akármi legyen, megmondod a másiknak, hogy hagyjon békén, ha nem fog, zaklatásért és zsarolásért is feljelented.
2017. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Lehet melletted akárki, ha te saját magaddal nem vagy tisztában csak támaszkodsz a másikra !! A bukásod előre meg van írva, aztán a bukás után elkezdhetsz majd önismerettel fogalkozni, ahol ugye alapból kellene kezdeni egy kapcsolat előtt, csak sokan azt hiszik, hogy ezt megúszhatják, mert közbe beakad egy hasonlóan bizonytalan partner. Onnan tudni, hogy a másik is bizonytalan, hogy a hozzád hasonlót, nem küldi el egy éjszaka után oda ahová való.
2017. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok híve annak, hogy a saját bűntudatunkat úgy enyhítsük, hogy a másikra terheket rakunk, de lehet hogy most tényleg be kéne számolnod a barátodnak. A zaklatóval meg azt csinálnám, amit a 19-es válaszoló írt. Határozottan helyreteszed, megmondod hogy feljelentést teszel, ha folytatja a kis játékát és ne merjen az iskolában a közeledbe menni, mert ha kell távoltartási végzést is kérsz. Reméljük nem járatos a jogban és megijed ezektől.

És semmi esetre se feküdj le vele! Még helyrehozhatod.

2017. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Annyira igazatok van. Olyan ostoba vagyok. Ugye meg fog bocsájtani a barátom nekem? Szerintem meg fog de annyira félek és tudom előre, hogy semmi sem lesz már ugyan olyan... Mi van ha próbaidőre rak? Vagy ha soha többé nem bízik már meg bennem úgy mint régen, mi van ha távolságtartó lesz és nem fog szeretni? Én azt nem bírnám ki. Bármit megtennék érte ő a mindenem. Még akkor is ha ilyen hülyeséget csináltam és neki ártottam még akkor is csak rá számíthatok :(( Komolyan már nem is érdekel a másik srác, most már csak tiszta ideg vagyok csak a barátom bocsásson meg nekem és más nem kell, már hányingerem van remeg a kezem annyira ideges vagyok :((( Írni akarok neki mert élőbe meg sem merek majd szólalni, biztos nem fogom tudni elmondani. Ha kidob én nem élem túl.
2017. jan. 25. 21:40
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, aludj rá egyet. Ne ma este akard ezt megoldani, és ne írásban, az tapintatlanság. Most ne azon járjon az eszed, hogy mit fog mondani, hanem hogy mi a helyes út. Erősnek, bátornak és becsületesnek kell lenned, nem zsarolhatod ki a barátodból a megbocsátást azzal, hogy eljátszod a hattyú halálát, meg hogy nélküle semmi vagy. Ma már ne csinálj semmit, a zsarolóval se beszélgess, lépj ki facebook chatről, holnap gondold át a dolgokat és személyesen mondd el ezt a barátodnak. Ha megbocsát akkor pedig légy vele türelmes, néhány kellemetlen hétnek-hónapnak néztek elébe, mire teljesen vissza tudod nyerni a bizalmát.
2017. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Szerintem is élőben mondd el neki, az úgy sokkal jobb, látod a reakcióit és ennyit megérdemel.

Ha esetleg bizalmatlan lenne egy ideig, akkor pedig teperj és bizonyíts neki.

2017. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 opened paradise ***** válasza:

Ha nagyon akarnád,meg tudnád szakítani,de nem is akarod.

És a pláne,hogy nyomulnia sem kéne,mert az a fajta vagy,akinek pont azért kell valaki,mert nem elérhető,vagy nem nyomul.

Az exednél...mármint a barátodnál is leírtad,hogy tetszik/ett,hogy néha küzdeni kell érte.


Ha tényleg meg akarod oldani,tojd le mit mondd,ne hagyd magad zsarolni,ne beszélj vele.

2017. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Tiltsd le azonnal és ne állj szóba többet azzal a féreggel.

Elég hülyeséget csináltál eddig is, ne tetézd még azzal hogy emberként kezeled azt a majmot.

2017. jan. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

"Annyira gyűlölöm magam a képekért, azóta kapcsolt rá mégjobban."


Eddig egy képről volt szó...

Amikor a képeket küldted, akkor nem gondoltál a pasidra? Bennem nagyon erős szánalmat kelt az írásod, hogy ennyire rajongasz a pasidért, vég az életednek, ha elhagy, de félmeztelen képeket küldözgetni volt merszed.

2017. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!