Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz, ha a barátomt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha a barátomtól nem kaptam semmit nőnapra, de még annyit sem mondott, hogy boldog nőnapot?

Figyelt kérdés
Nem találkoztunk mondjuk tegnap, mert nem egy városban élünk, de azért jól esett volna. Vagy én reagálom túl?
2017. márc. 9. 13:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem kell boldog nőnapot kívánni, a férjemnek nem csak egy nap jut az eszébe, hogy vagyok és nő vagyok. Nem attól leszel jó férj, hogy egy valaki által megjelölt napon felköszöntesz valakit. A párom sokszor megajándékoz valamivel, szóval egy kicsit sem érdekel a nőnap vagy a valentin.
2017. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%

Én meg úgy gondolom, hogy nem a Te érdemed, hogy nőnek születtél és ezért nem kell megtartani ezt az "ünnepet".

Azt sem tudom mikor van férfinap, azt sem tartom meg. Elvből utasítom el az összes ünnepnapot egyébként is. Egyetlen kivétel a párom szülinapja, amit megtartok a kedvéért, de még a saját születésnapomat is elutasítom.


26/F

2017. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem teljesen korrekt.
2017. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Engem minden nap kituntet a nagyszeru parom a figyelmevel, kedvessegevel, humoraval stb. Most ez nem a tipikus "aki szeret az nem csak egy nap szeret" duma akar lenni, semmi bajom ugy altalaban az unnepnapokkal, de tobbek kozott ezert sem tudok kiakadni egy kihagyott nonapon.

Szerintem ahol minden nap rendben van a kapcsolat, az nem fog egy nap miatt elbizonytalanodni.

2017. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.


Én is csak egy virág szmájlit küldtem a páromnak. Dolgozok egész nap, megcsinálok mindent ami kell, legyen elég. Aztán én se várom el, hogy hajbókoljanak előttem.

2017. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%
Gáz. Legalább egy pici üzenetet megérhettél volna neki 47/f
2017. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
30%

Mi az hogy férfinap? Jézusom.

Vissza kell menni a történelembe és meg kell nézni, hogy miért is tartanak sok helyen nemzetközi nőnapot.

Mondjuk, ha a nők ilyen ütemben törnek előre, akkor már tényleg csak férfi nap lesz.

2017. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem ahol minden nap rendben van a kapcsolat, az nem fog egy nap miatt elbizonytalanodni.


Szerintem ebben az esetben nem marad el a nőnap.

2017. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Igen, de az IS, hogy te itt visítasz, ahelyett, hogy vele beszélnéd meg korrekten, tisztességesen
2017. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Van, akinek ez rosszul esik és van, akit teljesen hidegen hagy. Egyre nagyobb divat minden ilyen ünnepet utálni és leszólni, valamint a nemtetszésnek hangot adni.

Fikázzák a Valentin-napot, fikázzák a nőnapot és már sokan az anyák napját is fikázzák. A halloweent gyűlölik, ilyenkor mindenkiből előtör a mélymagyar érzés, ugyanez történik Valentin-napkor is. Ezt az előző kommentek miatt írom.


Nézd, a párod mindettől függetlenül imádhat téged és lehet, hogy jól működik a kapcsolat, de én mégis úgy gondolom, hogy bár nem tudom, mióta vagytok együtt, de ha odafigyelne rád, tudhatná, hogy neked ez nem közömbös nap.


Én imádom a virágot és kaptam is nagy csokor tulipánt tegnap a páromtól, ez nem csak a szeretet, hanem a figyelmesség jele is. És rosszul esett volna, ha nem köszönt meg.

2017. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!