Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más nő is van akit nem köszönt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is van akit nem köszöntenek fel nőnapot? Nektek hogy esik?

Figyelt kérdés
Férjem reggel munkába ment, de láttam hogy facebookján kiírta hogy boldog nőnapot a nő ismerőseinek.. Nekem még csak nem is írt se semmi. Telefonon is beszéltünk már azóta sem mondta, nagyon rosszul esik. Nem olyan típus aki majd este nagy meglepit csinál stb ezért vagyok elkeseredve..
2019. márc. 8. 12:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Senki nem köszöntött még ma fel és nagyon remélem, hogy nem is fognak, nem tartom ezt az "ünnepet".
2019. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%
Engem többen is felköszöntöttek,ajándékot is kaptam.Egy valakitől még jól esne ha felköszöntene.
2019. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon "örültem" a reggeli telefonhívásoknak. Délben keltem, még jó, hogy az értesítéseknek nincs hangja a telón. Szerintem mondd neki, hogy ez zavar téged. Lehet nem esik le neki. Én mindent mondok, ami zavar.
2019. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
41%
A férfiakat fel szokta köszönteni bárki is? Nem.
2019. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vagyok kommunista, hogy tartsam ezt a napot, szóval nem érdekel ki köszönt fel és ki nem.
2019. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%

Na négyeske, az aztán a kérdező hibája hogy nem tart az ország férfinapot tényleg. :D


Engem megköszöntött a férjem, amint kinyitottam a szemem. Nagyon édes volt de nem várok el semmi többet. Azt viszont jó látni az embereken,(tini fiúk, férfiak, idősebbek) hogy ma valahogy minden nővel udvariasabbak mint egy másik hétköznapon. :) Ez aranyos, értékelni kell:)

2019. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
Basszus...mit hisztizel??? Lehet, hogy munkából hazajövet tervez venni egy csokor virágot vagy egy csokit. Lehet, hogy nem akart üres kézzel köszönteni!!!
2019. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az esne jól, ha minden nap mindenkit tisztelnénk.
2019. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
42%
Azért van 68%-on a válaszom mert pozitív vagyok. Jó ez a GYIK:D
2019. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
A férjem,mit ne mondjak nem egy észlény vagy nem erőssége a romantika,hogy meglepje a másikat.Pár évig rosszul esett csak azért is addig mondogattam neki amíg elment venni egy doboz bonbont.Mára nem változott sok minden,mielőtt ment ma munkaba szóltam neki hogy anyàdnak vegyél valami virágot mert nő nap van.😂Remélem a vásárlásnál eszébe jutok én is,de ha nem,akkor see halok bele.Vettem egy tábla csokit magamnak.Viszont a kisiskolás fiam meglepett reggel hogy ő szeretné felkoszonteni az osztalyfonoket nonapra hogy vehetnek e neki egy tabla csokit.Nagyon aranyos volt.
2019. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!