Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehetséges hogy emiatt veszeks...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy emiatt veszekszem párommal egyre többet?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy érzem komoly gondok vannak velem. Második házasságomban élek, 50 éves nő vagyok. Egyre többet vagyok rosszkedvű, párommal apróságokon vitatkozom, és ami a legfőbb gond, egyre inkább nem érdekel a szex. Párom viszont nagyon is igényli, jókedvét nagyrészt ez is határozza meg. Emiatt én egyre nagyobb megfelelési kényszert érzek. Első férjemmel nem volt ilyen érzésem, jártunk dolgozni, otthon háztartás, tévé, olvasás,gyerek,egyszer-kétszer szex egy héten. De ha nem volt valami miatt, ez akkor sem volt központi kérdés. Mostani házasságomban viszont az, megőrülök attól hogy már előre tudom párom a közelségemtől rögtön azt akarja, és nem is tudok vele például csak összebújni tévézni amíg a szex nem történik meg. Nem agresszív persze, csak éppen látom rajta hogy csakis ez jár a fejében. Ez egyre jobban idegesít, utálom hogy függhet ember ennyire a szexualitástól, én pedig ezzel párhuzamosan lassan már inkább meg is lennék nélküle. Ezért gondoltam arra, talán emiatt is veszekszem vele többet,rossz hogy nem puszilgathatom és ölelgethetem anélkül hogy ne lenne a szex a végkifejlet. Egyébként jó ember, szeretem is, jól meglennénk, ez a legfőbb probléma köztünk. Szerintetek létezik erre valamiféle megoldás?
2019. febr. 27. 11:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

Hidd el, ő is szenved tőle, ha ez vigasztal.

Szerintem jó, ha megérted, hogy egy férfi életében a szexualitás nagyon fontos, és örülhetsz, hogy kíván téged ennyi idő után is (igaz, nem írtad, pontosan mióta tart, de gondolom, nem tegnap óta).

Ez nem mindennapos, lásd a sok kérdést, ahol a nők panaszkodnak, hogy a férjük hozzájuk sem ér. Dehát nyilván az ember azt tudja a legnehezebben megbecsülni, amije van.

Amúgy te miért nem kívánod a párod? Szerintem ezen érdemes elgondolkodni, mert gondolom, régen ez nem így volt. Meg nem hiszem, hogy az az ok, hogy sokat akar szexelni, ahogy mondtad, régen ez tetszett is.

Maga a szex nem hiányzik, vagy csak a férjed?

2019. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egyiktek sem rossz. Nem illetek össze ilyen téren, más az igényetek, ennyi. Én magamat ismerve, ilyen miatt elválnék, mert előbb-utóbb megutálnám magamat.
2019. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

11-re: Szerintem ez viszonylag új keletű kapcsolat, és addig nem volt baj, amíg csak összejártak. Akkor még hízelgő is lehetett, (mondjuk heti 2-3 összejárástól), hogy akar, engem akar, stb. Aztán megházasodtak, és mióta együtt élnek, azóta azért már strapás ez a kérdezőnek, napi szinten "elvárás" lett úgymond.

Jómagam 48 éves férjes nő vagyok, de bevallom, agyf...szt kapnék ettől. Mindezt úgy mondom, hogy 24 év házasság van mögöttünk, a férjem ápolt, értelmes, normális, segítőkész, szellemben is partner (jó-jó, tudom, ez "alap" mind, mondják legalábbis). Azt akarom kihozni belőle, hogy a tenyerén hordoz, és normális férj, a szex is jó vele. Ezzel együtt én szeretek egy vasárnap délután csak úgy összebújni egy jó filmet megnézve, vagy szeretem, ha összebújva olvasunk, este egymás kezét fogva éjfélig dumcsizunk. Csak úgy...

Amúgy a kérdező férje olyan nőt nem fog találni, aki 30-40 éven át minden nap szexel vele. Nekem az ilyen ember egy önző fhasz. Akkor is, ha a szexben figyelmes, mert lelkileg akkor is önző, biztosan értitek, mire gondolok.

2019. febr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17%

Na, tisztázzunk valamit!

Egy egészséges férfi MINDEN NAP szeretne szeretkezni.

Ezt kéretik elkönyvelni.

---

Persze más kérdés, hogy ő se mindig tud, és ha éppen most, vagy előző nap szeretkezett, akkor viszonylag könnyen lemond róla.

És ha szereti a feleségét, és látja, hogy az nem akar/nem tud/valami baja van, akkor is lemondhat róla.

DE ATTÓL MÉG VÁGYIK RÁ!


Ezt kéne megérteni, hölgyeim...

merthogy nektek ez nem ennyire fontos (kivétel mindkét oldalon van, de csak kevés).


Egy házasságban az kb. a véget jelenti, ha a feleség nyűgnek érzi a szeretkezést.

Akkor vége mindennek.

Persze lehet még egy ideig húzni, de onnan kezdve már jó nem lesz.

2019. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Nem érzi "nyűgnek", csak éppen minden nap nincs rá igénye, és arra sincs, hogy minden egyes érintés, összebújás végkifejlete a szex legyen. Gondolom, kérdezőnek pl. heti 2-3 simán elég lenne, azért nem huszonévesek amúgy sem. Ezt meg a pasik vegyék tudomásul.
2019. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Próbálom összefoglalni a felmerült kérdéseket. Nem csak a férjem nem kívánom, más férfit sem. Vele egyébként szerettem lenni, és most is szeretem őt, férfiasnak tartom, csak ez az állandó szex-kényszere egyre jobban zavar. Én egyáltalán nem tulajdonítok ennek akkora jelentőséget, számomra sokkal fontosabb a tartalmasan eltöltött idő, a szeretet és biztonság érzése a párom mellett. Néha prostinak érzem magam akinek teljesítenie kell ahhoz hogy a párja boldog legyen mellette. Sokat gondolkozom hogy tényleg ez a túlzott igény ami a szexualitás ellen hangol, vagy valami más baj van.
2019. febr. 27. 18:18
 17/19 anonim ***** válasza:

" Sokat gondolkozom hogy tényleg ez a túlzott igény ami a szexualitás ellen hangol, vagy valami más baj van."


Szerintem ez a túlzott igény, ami a szexualitás ellen hangol. És az, hogy lényegében úgy veszi, alanyi jogon jár neki. Kár, hogy csak házasságkötés után derült ki. Én nem akarnék még 20 évet így leélni. (Amúgy teljesen értem, amit írsz, hogy jó pasi meg minden, de akkor sem.) A testem az enyém.

2019. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Én egyáltalán nem tulajdonítok ennek akkora jelentőséget"

Na, EZ A BAJ, hogy ő meg igen!

ÉS ez NAGYON FONTOS kérdés, ezért minden erőtökkel azon kellene lenni, hogy valamilyen - MINDKETTŐNEK elfogadható - megoldást találjatok!


Ez fogja most eldönteni, hogy együtt tudtok-e maradni.

És ehhez mindketten kelletek, mint felnőtt, gondolkodó emberek.

2019. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem egyeznek az igényeitek. Nekem is volt ilyen kapcsolatom: akkori páromhoz kábé nem is mertem hozzábújni egy fárasztó nap után, mert egyből a pólóm alatt matatott, szóval megértem, ez mennyire rossz. De fordított helyzetben is voltam, mikor a párom nem igényelte a szexet annyiszor, mint én, ezért elkezdtem azt érezni, hogy nem vagyok vonzó. Egyik eset sem ideális. Talán felkereshetnétek egy párterapeutát, vagy szexuálpszichológust, ha egyébként minden renben köztetek.
2019. febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!