Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehetséges hogy emiatt veszeks...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy emiatt veszekszem párommal egyre többet?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy érzem komoly gondok vannak velem. Második házasságomban élek, 50 éves nő vagyok. Egyre többet vagyok rosszkedvű, párommal apróságokon vitatkozom, és ami a legfőbb gond, egyre inkább nem érdekel a szex. Párom viszont nagyon is igényli, jókedvét nagyrészt ez is határozza meg. Emiatt én egyre nagyobb megfelelési kényszert érzek. Első férjemmel nem volt ilyen érzésem, jártunk dolgozni, otthon háztartás, tévé, olvasás,gyerek,egyszer-kétszer szex egy héten. De ha nem volt valami miatt, ez akkor sem volt központi kérdés. Mostani házasságomban viszont az, megőrülök attól hogy már előre tudom párom a közelségemtől rögtön azt akarja, és nem is tudok vele például csak összebújni tévézni amíg a szex nem történik meg. Nem agresszív persze, csak éppen látom rajta hogy csakis ez jár a fejében. Ez egyre jobban idegesít, utálom hogy függhet ember ennyire a szexualitástól, én pedig ezzel párhuzamosan lassan már inkább meg is lennék nélküle. Ezért gondoltam arra, talán emiatt is veszekszem vele többet,rossz hogy nem puszilgathatom és ölelgethetem anélkül hogy ne lenne a szex a végkifejlet. Egyébként jó ember, szeretem is, jól meglennénk, ez a legfőbb probléma köztünk. Szerintetek létezik erre valamiféle megoldás?
2019. febr. 27. 11:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrétan ezt jeleznéd Neki.Hiányzik a bùjás,a közelsége,a símogatás,az intimitás szex nélkül.De ùgy érzed Neki erre nincs igénye,és minden közeledése csak a szexre irányul,ami fusztráltá tesz.Viszont neked szükséged van rá,és hiányolod a kapcsolatotokból.
2019. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Nincs erre megoldás. Két lábon járó kielégülés vagy neki, gondolom ezt tanulta az évek alatt és nem tudja másképp boldognak érezni magát. Itt csak a te döntésed a mérvadó, beszélni az ilyennel nem lehet. Megszokasz vagy megszöksz.
2019. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Kezdjük azzal, hogy te változtál meg. Ő nem. Miért nem érdekel a szex?
2019. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon valószínű, hogy emiatt veszekszel, persze.


Van egy probléma közöttetek, ami feszültséggel jár. Mivel nem oldjátok meg, nem beszéltek róla, folyamatosan feszültséget generál. A feszültséget vagy leadod valahogy, vagy felemészt. A veszekedés a feszültség leadásának egy spontán, kontrollálatlan módja. Meglehetősen kontraproduktív és hitvány mód, persze.


A pároddal kell megbeszélnetek ezt és kitalálni valamit, sajnos nincs más mód.

2019. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos a női klimax ilyen :(
2019. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De beszéltünk már a problémáról nem is egyszer. Kapcsolatunk elején talán még hízelgőnek is találtam hogy ennyiszer szeretné velem. Aztán lassacskán kezdett teherré válni. Azt hiszem akkortól amikor már nem csak találkozgattunk, hanem már együtt is éltünk. Mostanra már a gondolata is feszültséget kelt bennem hogy párom boldogsága szinte a szex függvénye. Ő azt mondja nem tehet erről, ha a közelemben van szeretné. Én ezt értem, de nekem ez sok, annyi minden mást szeretnék csinálni vele ezenkívül. Persze csinálunk is, vannak programok, de összességében megőrjít hogy az életünkhöz szinte napi szinten kötelezővé teszi számomra a szexet. Persze nem durván, max. duzzogással. De az is nagyon rossz. Másrészt magam sem értem ez miért zavar ennyire, nem voltam ilyen. Bár ilyenfajta kimondatlan elvárást sem támasztottak felém. Mitől változhatna jobbá a kapcsolatunk, melyikünkben van a hiba?
2019. febr. 27. 12:36
 7/19 anonim ***** válasza:

Mindkettőben, nem illetek össze.

Valami kompromisszum kéne.

Pl. megbeszélhetnétek, hogy kétnaponta, vagy egy héten három. A többi időben csak összebújás.

Csak arra vigyázz, hogy akkor ezt ő be is akarja majd tartani.

2019. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Felesleges megállapodni a napok számában.Kérdező akkor is azt fogja gondolni,hogy a férje csak eleget tesz a feltételnek,de csak muszályból teljesít feladatot,miközben valójában szexre éhes,és a bùjásra semmi szüksége.Kérdezőnek kéne tudasoítania magában hogy tùl nagy jelentőséget tanusít ennek,és inkább bókként könyvelje el magában.Minden egyes alkalommal,mikor fusztrálja,tudasosìtsa magában,hogy ez bók.De amùgy jelezheti is a férjnek hogy most nem erre van szüksége.Elutasìtásnak tűnik,de nem az.Valszeg a libidó is csökken,ez a baj meg sose volt többre igénye igazából,most meg már kibuknak a bajok.
2019. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam, párom szereti a bújást is. Csakhogy addig nem jó a napja amíg legalább egyszer ebből nem lesz szex.
2019. febr. 27. 13:50
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
Igen,e szerint vâlaszoltam.Tehât Te vagy a fő bűnös,akit fusztrál,hogy a lényeg a szex,akkor is ha ennek a fele igaz csak.
2019. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!