Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megcsalás?

Figyelt kérdés
8 éve élek párkapcsolatban a férjemmel mert ebből 2 már házasság. Mindig megbíztam a férjemben, együttjárásunk alatt is, senki nem tudta elképzelni azt,hogy valamikor is félrelépjen ( én sem). A 8 év alatt soha nem volt közöttünk még szünet sem a kapcsolatunkban, mert annyira szeretjük egymást,hogy akármin összevesztünk még szünetet sem tudtunk tartani. Ő 26 éves én 24 éves. nem régen vettünk egy házat, 5 hónapja lakunk benne, ő munkahelyett váltott. Ott pedig volt egy nő 23 éves, aki egyébként is mindig a nős férjekre utazott. A lényeg,hogy én ezen a héten láttam meg,hogy a férjem és ez a nő beszélgetnek facebookon, nem történt közöttük semmi mert ez kiderül az írásból is, de a nő nagyon szerette volna, és hát a férjem belement a játékba,hogy elhitette vele,hogy neki is kellene. De az írásnál tovább nem jutottak. Meg végül elmondta a férjem,hogy neki az tetszett,hogy a csaj ennyire akarta őt, de nem tudta megkapni. Nagyon nagyon fáj még az írás is, és csalódtam a férjembe, és akkor mikor ez kiderült itt akartam hagyni de nem tudtam mert annyira szeretem. Azóta nagyon megbánta, és ezt el is mondja,a munkahelyén felmondott. Szeretnék tanácsot kérni,hogy szerintetek jól tettem,hogy itt maradtam, vagy ezt majd az idő oldja meg,hogy megtudok-e neki bocsájtani? Okoskodó és elítélő emberek kíméljenek.

2019. jan. 26. 10:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Te megtudtad volna tenni ugyanezt a férjeddel?

Ha nem, akkor miért nem?

Na amit erre válaszolsz, belőle az hiányzik, ő azt nem érzi.

2019. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Most én erre azt válaszolom,hogy azért mert szeretem, és nem tudtam volna neki fájdalmat okozni. Akkor most ezzel azt mondjuk,hogy ő nen szeret mert az hiányzik belőle :-\
2019. jan. 26. 12:48
 13/18 anonim ***** válasza:
31%

@12: Ne kombinálj; az ilyenekből jönnek a még nagyobb baromságok! A GYK-ra mindenki hozza a maga tapasztalatait, frusztrációit, holott nincs két egyforma ember és nincs két egyforma élethelyzet sem.


Beszélgessetek, próbáljátok elrendezni a kérdést és újra harmonizálni a kapcsolatotokat!

2019. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak akik értelmes tanácsot adtak. Megpróbálom megfogadni. És remélem helyre jön minden.
2019. jan. 26. 13:28
 15/18 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem megcsalás. De ha sokat pörögsz ezen lehet, belehajtod a férjed egy másik nő karjaiba.
2019. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

a tettlegesség nem csak a szex, bszki, hanem a kommunikáció minden formája, ezt nevezik érzelmi megcsalásnak!!!!


a férjed egy szemétláda, mert adta a nő alá a lovat és játszott az érzéseivel!!!


kidobnám, mint macskát szokás!!!

2019. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés...

Èn allergiàs vagyok a megcsalàsra, nagyon gusztustalannak tartom az olyan embereket. Azért nehéz ez, mert itt konkrét megcsalàs nem történt, viszont mégis eljàtszotta a bizalmat a férjed amit teljesen jogosan érzel. Arról nem is beszélve, hogy nem ő mondta el magàtól, hanem azt írtad, hogy lebuktak, ezért vallotta be a történteket. Meddig ment volna el ha nem kapod őket rajta? Aki otthon boldog és szereti a pàrjàt, annak nincs szüksége ilyen jàtékokra. Ebben biztos vagyok.

Ez az a pont amiről azt gondolom, még nàlam is lehetne visszaút, mert nem dugtak, de ezt alaposan ki kell vesézni ez biztos. Akàrmennyire is nem magyaràzza meg, valami oka volt, hogy belement ebbe. Valami ami nàlatok nincs meg. Sok idő lesz, mire helyreàll a bizalom benned. Ha visszatér.

2019. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló eset, en is megbocsajtottam, sajnos a bizalom örökre elveszett. Pedig annak már másfél éve, de meg mjndig ugyanannyira fáj. Mindneki azt mondta folyamatosan, hogy az összes ember megérdemel egy második esélyt, főleg hogy nem testileg csalt meg, de en a mai napig úgy érzem, hogy jobb lenne olyannal lenni, aki soha nem csinal ilyet a kapcsolatunk során. En paranoiás lettem miatta... úgyhogy jól gondold meg. :/ ha vissza tudnék menni az időben, még aznap reggel mikor megtudtam, ki kellett volna dobnom, mint a macskát szokás!
2019. jan. 31. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!