Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megcsalás?

Figyelt kérdés
8 éve élek párkapcsolatban a férjemmel mert ebből 2 már házasság. Mindig megbíztam a férjemben, együttjárásunk alatt is, senki nem tudta elképzelni azt,hogy valamikor is félrelépjen ( én sem). A 8 év alatt soha nem volt közöttünk még szünet sem a kapcsolatunkban, mert annyira szeretjük egymást,hogy akármin összevesztünk még szünetet sem tudtunk tartani. Ő 26 éves én 24 éves. nem régen vettünk egy házat, 5 hónapja lakunk benne, ő munkahelyett váltott. Ott pedig volt egy nő 23 éves, aki egyébként is mindig a nős férjekre utazott. A lényeg,hogy én ezen a héten láttam meg,hogy a férjem és ez a nő beszélgetnek facebookon, nem történt közöttük semmi mert ez kiderül az írásból is, de a nő nagyon szerette volna, és hát a férjem belement a játékba,hogy elhitette vele,hogy neki is kellene. De az írásnál tovább nem jutottak. Meg végül elmondta a férjem,hogy neki az tetszett,hogy a csaj ennyire akarta őt, de nem tudta megkapni. Nagyon nagyon fáj még az írás is, és csalódtam a férjembe, és akkor mikor ez kiderült itt akartam hagyni de nem tudtam mert annyira szeretem. Azóta nagyon megbánta, és ezt el is mondja,a munkahelyén felmondott. Szeretnék tanácsot kérni,hogy szerintetek jól tettem,hogy itt maradtam, vagy ezt majd az idő oldja meg,hogy megtudok-e neki bocsájtani? Okoskodó és elítélő emberek kíméljenek.

2019. jan. 26. 10:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Személy szerint én nagyon felnézek az ilyen nőkre mint te, akik kitartanak a párjuk mellett, még akkor is talán nem kellene (DE CSAK EBBEN AZ ESETBEN, HOGY TETTLEGESSÉGIG NEM FAJULT A DOLOG!). Borzasztóan fájhatott a dolog, viszont TALÁN ezt kalandozásba lehetne sorolni. Nem tudom, hogy erre a helyes szó a megcsalás-e lehet. Lelki megcsalás biztosan... De hogy ez megbocsájtható-e, ez személyfüggő! Viszont az írásodból látom, hogy fáj és ezért emelem kalapomat, hogy ennek ellenére adsz esélyt magatoknak. Beszélgessetek nagyon sokat a férjeddel, hogy megtudd, mi is hiányzik neki ennyire a kapcsolatotokból amiért tetszett neki ez a helyzet. Húzd meg magadban a határt, hogy az első és utolsó, hogy esélyt adtál neki.
2019. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem megcsalás, hiszen megszólalt a lelkiismerete , elmondta neked ill. a csaj nem tudta elérni a célját. És ez a lényeg.

A házasságban vannak ilyen dolgok, gálánsan túl kell lépni rajta.

2019. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat beszélünk azóta, egy darabig külön aludtunk mert nem tudtam elviselni a helyzetett. De nagyon sokat beszélgettünk azóta, és elmondott mindent mi,hogy volt. És azt mondta,hogy egyszerűen nem tudja megmondani,hogy miért ment bele, mert itthon mindent megkapott, szex terén minden téren, és nem is vettem észre,hogy változott volna valami és ő is azt mondja,hogy még csak tetszeni se tetszett a csaj neki és nem tudja miért ment bele.
2019. jan. 26. 10:58
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak nagyon nehéz, mert én SOHA nem gondoltam,hogy a mi kapcsolatunkban is előfordulhat ilyen. Mert soha senkire még csak fel sem figyelt és ezt biztosra mondhatom. Csak itt a csaj mindig azt hajtogatta,hogy a tiltott gyümölcs neki a legjobb, a férjem lett volna neki a 4-dik nős férfi ( de szerencsére nem lett)
2019. jan. 26. 11:00
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Elmondta a férjed is, hogy mi történt: jól esett a hiúságának az ártalmatlan flört, de visszautasította a nőt, miattad. Mit vársz még el?
2019. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen megértem kérdező. Ez akkor is fáj, ha nem történt semmi, mert kvázi ez csak a párod józan eszén múlott.
2019. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
"Azóta nagyon megbánta, és ezt el is mondja,a munkahelyén felmondott." - próbálj meg túllépni a dolgon. Nem akarom elbagatellizálni a helyzetet, de a leírásod alapján egy olyan ponton állt meg az egész, ahonnan bőven van visszaút és rendezhetitek a kapcsolatotokat.
2019. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De azután mondta el,hogy lebuktak. És próbálok neki hinni, meg itt is maradtam vele meg minden. De ez nekem akkora csalódás volt,hogy nem tudom,hogy megbízni mikor fogok tudni benne újra.
2019. jan. 26. 11:15
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem megcsalás. Még csak köszönőviszonyban sincs vele. Elmondta, nem? A nő rányomult. A hiúságát legyezgette vele, de esze ágában sem volt kezdeni vele. Sőt szerintem leckéztette is egy kicsit, szivatta. Te egy nagyon hisztis, birtokoló természetű nő lehetsz, hogy így felfújsz egy ilyen dolgot. Ez még a kapcsolatotokat is erősíthetné. Volt egy kísértés a férjednek de Ő téged szeret, mind lelkileg,mind testileg. Levegőt vehet az a szerencsétlen a felügyeleted, felülvizsgálatod nélkül. Őszinte részvétem neki, hogy Te vagy a párja!
2019. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom kedves utolsó válaszoló,hogy neked volt-e már őszinte tiszta kapcsolat az életedben. Egyáltalán nem vagyok hisztis, mert ha az lennék itt hagytam volna, de egy embernek ha őszinte tiszta szerelem van az életében akkor egy ilyen igen is tud fájni,és eszébe jutnak az embernek azok az írások amiket írtak. És mivel nem ismersz, csak most ez alapján amit én leírtam az alapján azt írtad, hogy őszinte részvéted neki mert én vagyok a párja. Szerintem te vagy egy elég rossz természetű ember.
2019. jan. 26. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!