Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez már egy jel lehet a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már egy jel lehet a megcsalás felé? Más nőről soha nem beszél úgy mint róla?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganője a férjemnek. Nem egy szinten vannak, ő alkalmazott, a nő pedig termelési egység vezető. De nem egy területen dolgoznak, nem felettese, csak egymás mellett dolgoznak.

Nem szoktam rászólni a férjemre csak úgy csendben figyelek, amikor róla beszél akkor szinte kivirul az arca, érezhetően megváltozik a hangja. Mindig elmondja, hogy találkozott vele és már messziről integetnek egymásnak és tegnap is összefutottak bevásárlás közben a boltban és milyen jót beszélgettek.

Ő ezt biztos nem veszi észre magán. De van rengeteg női kollégája, ismerőse senkiről nem szokott így beszélni.

Szerintetek lehet jel? Nem is a megcsalástól félek, hanem, hogy talán beleszeret. Külsőre az a típus aki bejön neki.


2019. jan. 6. 05:21
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Hát jel lehet arra vonatkozóan, hogy nagyon tetszik neki a nő. Hogy beleszeretett volna e azt nem tudom.

Én régen ex barátnőmmel voltam így, hogy mindig mesélt egy srácról, hogy milyen őrült dolgokat csinált.

Viszont engem valahogy nem érdekelt. Ő is olyan kivirultam, mosolyogva mesélt róla, nevetgélve.

Nekem marhára szarul esett és hozzá is vágtam, hogy mi az, bele vagy zúgva, akkor menjél hozzá :(.

Onnantól többet nem beszélt a srácról.

Azért is esett nagyon rosszul, mert szerintem senkinek nem beszélt rólam olyan vidáman. Legalább is nem tapasztaltam rajta. Másfél évig voltunk együtt egyébként. Nem én szakítottam. :(

2019. jan. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Az egy dolog, hogy talán rajong érte a férjed, de a kolléganő az meg nagy ívben t...ik rá. Illetve ha tudja, házas, pláne nem foglalkozna vele.
2019. jan. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már van is.Olyan feltűnően áradozik róla,hogy az már gyanússá teszi.A férjed meg h.lye taktikát választott,és azt hiszi,hogy ha beszél róla,és elmesél mindent,az kizárja annak a lehetőségét,hogy gyanakodj.Hisz ő csak a munkahelyi eseményekről számol.
2019. jan. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Ez mitől is nem hardcore tini kérdés?


De tényleg, a tetszem neki a suliban, ha beszól tini téma, akkor is, ha te már nem 17 éves pisis gimis vagy, hanem 18.5 éves felnőtt

2019. jan. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Azért ha elkezd sokat túlórázni, figyelj oda...
2019. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes, de még ő sem tudja, nem vette észre, hogy ez az... Ha szeret téged és tisztel, és még most beszéltek róla, talán nem következnek be bizonyos dolgok
2019. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!