Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válás 20 év házasság után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszúhajú kérdése:

Válás 20 év házasság után?

Figyelt kérdés

egyre több barátnőm válik több évtized házasság után. én azt hittem, aki leél egy évtizedet valakivel, akkor azok már együtt is maradnak. hiszen ha addig jók együtt, az már nem változik, passzolnak és kész. ha valakivel 15-20 évet boldogan élnek, mi vezet 25 év után váláshoz. ?

ne cikizzetek hogy hülye a kérdés - nincs benne tapasztalatom, még a szüleim is 1 éves koromban váltak el...



2019. jan. 20. 02:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Honnét veszed, hogy eddig olyan marha boldogok voltak? Minden pohár betelik egyszer. Vagy jön egy harmadik.. Vagy szimplán csak éltek egymás mellett mint a brfőtt, aztán megunták.. Esetleg kapuzárási pánik. Bocsi de nagyon naivnak tűnik.
2019. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm főleg neked 10 és hogy valódi tapasztalatot írtál arról hogy hogyan ment tönkre és 3as 4es hogy valóban onnan közelítettétek meg hogy egy eredetileg jól működő dologról volt szó. 11es ~a legjobb barátnőmmről van szó kizárt hogy 10 évig játszotta magát előttem se naiv se vak nem vagyok.
2019. jan. 20. 19:56
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy éve váltam el, 18 év után. Mi viszonylag fiatalon jöttünk össze, én 19 éves voltam, ő 25. Egyszerűen teljesen másfelé fejlődtünk a felnőtté válásban. 35 évesen döbbentem rá, hogy ez nem az, amit keresek. Igyekeztem menteni, de be kellett látnom, hogy ő nem az, akinek hittem . Ne gondolj nagy dolgokra, nem tudok így kiemelni semmit, csak egyszerűen ahogy teltek az évek elmentünk egymás mellett .
2019. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm 13-as! :)
2019. jan. 23. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!