Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet egy fafej férjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy fafej férjjel megértetni, hogy időben lépni kell?

Figyelt kérdés

Menni akar Ausztriába síelni családostól. Mondtam neki, hogy keresni kell szállást. Találtam is jó áron, nem hajlandó megnézni, azt fújja, neki van ismerőse, ahol olcsón meg lehet szállni. Mondtam neki, keresse meg, semmi nem történik.

A következő téma a nyaralás. Balatonhoz szeretnénk menni. Találtam jó áron nem messze a Balcsitól egy kis faluban, szépen felújított ház, ahol nem lenne más. Jó áron lenne, de már alig van hely. Ő nem gondolkozik rajta, mert még messze van, meg megint egy kis szar faluba akarok menni. Jelzem minden 30 kmen belül van, kocsi van. Tavaly is egy kis faluban voltunk, jó levegő, csend, erdő. Lehetett volna kirándulni, neki nincs kedve, semmihez nincs kedve. Amit én szervezek, az szar, ő semmit nem lép. Mondtam neki, hogy annyit nem keresünk, hogy Siófokon az aranyparton egy hétig ellegyünk. De azt sem szereti, mert utálja az embereket.

Egyszerűen nem tudom, hogy álljak hozzá.


2019. jan. 17. 08:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem ilyen volt. Vagy nem ilyennek akartam látni, húsz év távlatából már nehéz tisztán látni.
2019. jan. 17. 11:28
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, menj el mással. Ha jól vettem ki, van egy gyereketek, itt az ideje összehaverkodni egy másik anyukával, és elmenni négyesben. Aztán meglátod, hogyan reagál erre. Vagy kedvet kap az egészhez, és picit megnyílik, vagy még jobban behisztizik. Az utóbbi esetben komolyabban el kell kezdeni foglalkozni a helyzettel, mert tönkreteheti a házasságotokat is ez a viselkedés.
2019. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor menjetek a gyerekkel kettesben, ő meg kapálgasson otthon. Nem kell a gyereket megfosztani az élményektől, csak mert apu hisztis csecsemő. Így mindenki megkapja amit akar, nem is kerül annyiba, mintha hárman mennétek, egy szava se lehet.
2019. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mintha csak az exemet írtad volna le.

Ő semmit se intéz, szervez, aztán fikázza a programokat.

Aztán az egyik alkalommal kijelentettem, hogy "tudod mit, drágám? CSINÁLD TE LEGKÖZELEBB!"

Megbeszéltük, hogy június 3. hetében megyünk, elintéztük a szabit is.

Ő meg halogatta az intézkedést (volt rá fél éve) június elejéig, aztán pánikba esett, nem talált szállást normális helyen és áron, a repülők tele voltak, kitalálta, hogy menjünk busszal. Az úgyis olcsóbb. Aztán mikor mutattam neki, hogy a buszos utazás 3 napot venne el az öt napos szabinkból, feladta.

2019. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bogus20 ***** válasza:
Szerintem nem fafej, csak nem akar menni sehova, és ilyen passzív agresszív fajta, aki a fafejség mögé bújva nagyon nem akar menni sehova. Az én férjem olyan szempontból kellemesebb típus, hogy ő megmondja, hogy nem megy és kész, mert utálja a nyüzsit a strandon, a heverészést, semmittevést. Így barátnőkkel, gyerekekkel megyünk.. ennyi. Mindenkinek jót tesz, ő otthon marad, teszi a dolgát, mi nyaralunk, és a végén meg amikor hazajövünk örülünk egymásnak.
2019. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!