Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet egy fafej férjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy fafej férjjel megértetni, hogy időben lépni kell?

Figyelt kérdés

Menni akar Ausztriába síelni családostól. Mondtam neki, hogy keresni kell szállást. Találtam is jó áron, nem hajlandó megnézni, azt fújja, neki van ismerőse, ahol olcsón meg lehet szállni. Mondtam neki, keresse meg, semmi nem történik.

A következő téma a nyaralás. Balatonhoz szeretnénk menni. Találtam jó áron nem messze a Balcsitól egy kis faluban, szépen felújított ház, ahol nem lenne más. Jó áron lenne, de már alig van hely. Ő nem gondolkozik rajta, mert még messze van, meg megint egy kis szar faluba akarok menni. Jelzem minden 30 kmen belül van, kocsi van. Tavaly is egy kis faluban voltunk, jó levegő, csend, erdő. Lehetett volna kirándulni, neki nincs kedve, semmihez nincs kedve. Amit én szervezek, az szar, ő semmit nem lép. Mondtam neki, hogy annyit nem keresünk, hogy Siófokon az aranyparton egy hétig ellegyünk. De azt sem szereti, mert utálja az embereket.

Egyszerűen nem tudom, hogy álljak hozzá.


2019. jan. 17. 08:54
1 2
 1/15 piroska és a farkas ***** válasza:
96%
Nade mije kell? Az engedélye? Foglald le szépen a szàllàst, ha meg kritizàl, menjen veletek helyette a legjobb baràtnőd.
2019. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Életképtelen vagy? Ha annyira akarsz, foglalj te. Vagy az már nem megy, csak az okoskodás? Úgy látszik, összeilletek. Fafej férnek fafej feleség.
2019. jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Olyan helyre szeretnék menni, ahol mindhárman jól érezzük magunkat. Le tudom foglalni, nem vagyok életképtelen.
2019. jan. 17. 09:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező szerintem te is tudod, hogy olyan hely nem lesz, ahol mindannyian jól érzitek magatokat. Mint mondtad tök jó volt a kis faluban erdős részen stb te mentél volna kirándulni, ő nem és húzta a száját mindenre. A férjed elég hisztisnek tűnik. Én megmondanám neki, hogy két lehetőség van:

A,intézem én a szállást de akkor ne nyafogjon

B, intézze ő, akkor olyan lesz amilyen, de erre x ideig van ideje, ha addig nem szervezi le akkor leszervezed te.

2019. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem :)

Ebbe az embertípusba tartozik a családom 90%-a. Annyit már tudok róluk, hogy nem változnak csak rossz irányba. Legcukibb mikor jönnek a tesók, hogy "már megint nyaralni mész?","miből?". Nevetek mikor bejárom Észak-Amerikát keresztül-kasul abból a pénzből amit Siófokon elköltenek, vicc. Hagyd rá, szerintem, próbálj ne is gondolni ilyenekre! Aki fafej az fafej.

25F

2019. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké, hagyjam rá. Csak ha lépek, akkor megkeseríti a nyaralást és hallgatom, hogy mennyi pénzbe került és amúgy is szar, ahová mentünk. De ha rajta múlik, akkor az a nyaralás, hogy kapálunk a kertben és egész nyáron nem megyünk sehová. Se strand, se fagyi, se mozi, se egy bringázás.
2019. jan. 17. 10:13
 7/15 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Nahàt ezért kell inkàbb a legjobb baràtnőddel nenni, a férjed meg addig nyugodtan tegye rendbe a kertet.
2019. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd otthon! Viccen kívül, én már kiixeltem párat a baráti körömből. Lerontják az egész csapat hangulatát csak azért mert nem szeretnek utazni és máshol aludni. Velük más programokat csinálok.
2019. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Én pont pihenek!! Te meg nyugodj meg el fogtok menni nyaralni!! Ne stresszelj!! :))
2019. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, miért ilyen férjet választottál.
2019. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!