Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki nem nősül meg, azt ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem nősül meg, azt ki fogja ellátni, ha már nem bírja majd magát?

Figyelt kérdés
Mostanában anyukám sokat mondogatja, hogy közel a 40-hez mi lesz veled fiam nő nélkül, de én több okból sem szeretnék megházasodni. Ezen okokat most nem kívánom részletezni: legyen elég annyi, hogy elég sok rossz természetű nőt látok, aki előírna nekem mindent. Amilyen simulékony természetem van, még meg is tenném. Akkor viszont önmagamból adnék oda valamit. Ezt inkább ne. Nagyon kevés az esélye annak, hogy hasonló életstílusú, életfelfogású, gondolkodásmódú nővel találkozzon valaki. Anélkül meg, mit ér az egész. Abban igaza van anyukámnak, hogy ha esetleg öreg korára kell segítség az embernek, akkor valóban nincs ki segítsen, mivel barátaim nincsenek, lemorzsolódtak. De más is lehet ezzel így. Nem tudom, mit tegyek.
2019. jan. 3. 00:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Elárulod, miért?
2019. jan. 3. 22:26
 22/24 anonim ***** válasza:
Menj el szerzetesnek, ott úgyis cölibátus van. :-) Nőprobléma megoldva, anyukád is leállna a nősülés miatti nyaggatásoddal, és talán belenyugodna, hogy nem lesz unoka.
2019. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Aki a szívrohamról írt, jól érvelt, mert a statisztikák alapján a házas férfiak tovább élnek, mint a nőtlenek.
2019. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Azt is írja a statisztika, hogy mi az oka ennek? Két évig éltem kapcsolatban. Azalatt lefogytam, nem aludtam.
2019. jan. 7. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!