Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki nem nősül meg, azt ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem nősül meg, azt ki fogja ellátni, ha már nem bírja majd magát?

Figyelt kérdés
Mostanában anyukám sokat mondogatja, hogy közel a 40-hez mi lesz veled fiam nő nélkül, de én több okból sem szeretnék megházasodni. Ezen okokat most nem kívánom részletezni: legyen elég annyi, hogy elég sok rossz természetű nőt látok, aki előírna nekem mindent. Amilyen simulékony természetem van, még meg is tenném. Akkor viszont önmagamból adnék oda valamit. Ezt inkább ne. Nagyon kevés az esélye annak, hogy hasonló életstílusú, életfelfogású, gondolkodásmódú nővel találkozzon valaki. Anélkül meg, mit ér az egész. Abban igaza van anyukámnak, hogy ha esetleg öreg korára kell segítség az embernek, akkor valóban nincs ki segítsen, mivel barátaim nincsenek, lemorzsolódtak. De más is lehet ezzel így. Nem tudom, mit tegyek.
2019. jan. 3. 00:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Sprórolj egy jó nyugdíjasotthonra.
2019. jan. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Aki a sok özvegyasszonyt.
2019. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Már bocs, de nagyon nem normális a gondolkozásod a házasságról, nem véletlen morzsolódtak le mellőled az emberek..

De a kérdésedre a válaszom az, hogy már miért kéne gondoznia téged bárkinek is? Ahogy te hozzáállsz a párkapcsolathoz, az valami végtelenül önző nézőpont. Te semmiben nem alkalmazkodsz a másikhoz, de az gondozzon téged, ha öreg leszel?


Amúgy a nagymamám világ életében elkényeztette a nagyapámat, aki még egy kenyeret sem tudott egyedül megvajazni, annyira önállótlan volt. Aztán amikor a nagymami meghalt, a nagyapám még vagy 20 évig élt, teljesen egyedül a házban. Megtanult főzni, takarítani, ellátni magát. Amikor nagyon öreg volt már, akkor se volt hajlandó odaköltözni egy rokonhoz sem, ott akart meghalni a saját vidéki házában. A szomszédok figyeltek rá, ha megfázott vittek át neki levest, meg kész kajákat. És egy idősgondozó is járt hozzá, telepítettek a házába egy gombot, amivel bármikor tudta hívni a gondozókat, ha baj volt.

Szóval emiatt kár aggódni, de a helyedben inkább változtatnék az emberi hozzáállásomon, hogy legalább barátaim legyenek, mert ahogy most gondolkozol, az nagyon gáz.

2019. jan. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Az a baj talán, hogy nem szeretném, ha egy nő uralkodna felettem és mindenbe beleszólna? Láttam olyan kapcsolatokat, ahol a nő mellett a férfinak semmi szava nem volt. Na köszönöm, én ebből nem kérek.

Én hozzászoktam ahhoz, hogy ha felteszek egy könyvet a polcra, akkor annak ott is kell lennie. Képzeld, ha ezt egy nő elkezdené átrendezni. Megmondaná mikor jöjjek haza, mikor járhatok el a kedvenc zenekarom koncertjére.

Ha meg gyerek lenne, akkor én biztos, hogy nem kelnék fel hozzá, mert hozzászoktam a kényelemhez. Ebbe nő és gyerek nem fér bele.

2019. jan. 3. 01:46
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Jéééézus. Pszichiáter látott már? Nagyon rádférne. És ezt nem gúnyból mondom, hanem komolyan. Rettenetesen eltorzult az elszigeteltségtől a személyiséged.
2019. jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Veled nagyobb baj van és több aggodalomra ad okot a gondolkozásod, mint az, hogy ki fog gondozni idős korodban.

Nem vagyok jósnő, de szerintem maradsz magadnak életed végéig, úgyhogy ideje gatyába rázódni. Csak tanács.

2019. jan. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%

Alekosz, te vagy az?

:D

2019. jan. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
"elég sok rossz természetű nőt látok, aki előírna nekem mindent." - kezdjük anyáddal, olvasd vissza, mit írtál ez előtt a mondatrészlet előtt... Semmi köze nem lenne hozzá, hogy hogyan akarsz élni, ha meleg akarsz lenni, abba sem szólhatna bele, te meg hagyod befolyásolni magad, és kiírtál egy ilyen kérdést, mert ő nyaggat. Gratulálok, hogy közel a 40-hez még mindig így tud befolyásolni a kedves mama, melyik nő viselné ezt el?
2019. jan. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
6%

Az a durva, hogy szerintem a válaszadók nagy része is nő, és még ők is meg akarják mondani, hogy mit kéne csinálnod, "mert ez így nagyon nem jó" :DD

Kérdező, ha te így érzed jól magad, akkor élj így, öregkorunkra meg még simán lehet, hogy millió újdonság lesz arra, hogy maradjon életben egyedül is az ember.:D

2019. jan. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Most is ezt csinálod, csak most anyád írja elő, hogy mit. Tényleg sokkal jobb így...
2019. jan. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!