Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki nem nősül meg, azt ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem nősül meg, azt ki fogja ellátni, ha már nem bírja majd magát?

Figyelt kérdés
Mostanában anyukám sokat mondogatja, hogy közel a 40-hez mi lesz veled fiam nő nélkül, de én több okból sem szeretnék megházasodni. Ezen okokat most nem kívánom részletezni: legyen elég annyi, hogy elég sok rossz természetű nőt látok, aki előírna nekem mindent. Amilyen simulékony természetem van, még meg is tenném. Akkor viszont önmagamból adnék oda valamit. Ezt inkább ne. Nagyon kevés az esélye annak, hogy hasonló életstílusú, életfelfogású, gondolkodásmódú nővel találkozzon valaki. Anélkül meg, mit ér az egész. Abban igaza van anyukámnak, hogy ha esetleg öreg korára kell segítség az embernek, akkor valóban nincs ki segítsen, mivel barátaim nincsenek, lemorzsolódtak. De más is lehet ezzel így. Nem tudom, mit tegyek.
2019. jan. 3. 00:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%
Hát én nálad rosszabb természetű embert nem láttam még, nőben sem.
2019. jan. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%

Megnyugodhatsz: nem fenyeget az a veszély, hogy bárki is hozzád akarjon menni feleségül.

Egyébként először te fogod ellátni anyád, te kíséred az utolsó útjára. A végére át fogod érezni, hogy mi vár rád.

2019. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Te tényleg 40 vagy és nem 10?

Nyugi, senki sem akarna hozzád menni.

Inkább keress fel egy szakembert.

2019. jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
Egyedül is lehet élni öregként. Vagy ha ápolásra szorulsz, akkor bemész egy idősek otthonába.
2019. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy. Keress szakembert.
2019. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
64%
Senki.
2019. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy te aspergeres?
2019. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Azért érdekes, hogy ezt írjátok. Egy férfiismerősöm közel van a hatvanhoz, sok ismerőse van és állandóan azt mondja, hogy nagyon örül, hogy nem nősült meg, mert így mindenhová szabadon mehet, azt csinálja, amit akar. Akkor ő is beteg? Dehogy. Csak a szabadság fontosabb számára. Biztos más is volt már, aki nem akart megházasodni, sem gyereket. Egy ilyen világra soha nem kívánnám, hogy gyerek szülessen. Majd ha jobb lesz a világ, akkor. Ezt erősíti bennem sok ismerősöm is. Ebből olyan szintű konfrontálódások jöhetnek létre, ami előidézi egy kapcsolat zátonyra futását. Ezért nem működött közöttünk a volt barátnőmmel sem. Mellesleg teljesen ki akart forgatni magamból, változzak meg kismillió dologban. Egy igazság azért mégis van abban, amit írtatok: anyukám is szeret domináns lenni, ami nehezen tűrhető, de ő mégiscsak az anyám, nem pedig egy olyan személy, akit a véletlen folytán ismertem meg. Valaha vágytam a szerelemre, de minden illúzióm szertefoszlott az évek során.
2019. jan. 3. 14:30
 19/24 A kérdező kommentje:
Egy dolog még eszembe jutott: anyukám mindig azt mondja, hogy engem csak egy Jehova Tanúja, Hit Gyülekezetes tudna elfogadni/befogadni.
2019. jan. 3. 14:32
 20/24 anonim ***** válasza:
73%
ehhez a témához annyit fűznék hozzá, hogy az agglegény férfiakat általában 50-60 éves koruk környékén elviszi a szívroham
2019. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!