Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez megoldható még valahogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megoldható még valahogy?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk házasok, voltak szép időszakok és most van a rosszabbik. Évek óta elhanyagolt, én a gyereknek éltem. Nem egyszer a fejemhez vágta, hogy ő már nem szeret, önbizalmam leépítette. Először szépen kértem, hogy szükségem van rá, később már ordítoztam. Tudom, nem volt helyes, de reméltem, hogy észbe kap. Nem így történt. Itthon semmit nem csinált, gyerekkel nem foglakozott, mert ő dolgozik. Olyan szinten elhidegültünk egymástól, hogy tavaly találkoztam valakivel. Nem lett végül semmi, csak barátság. Ezt megtudta a férjem, természetesen balhé, majd hozzuk rendbe. Ő igyekezett is, én viszont rájöttem, hogy nem érzek iránta semmit. Tegnap viszont ő közölte, még mindig szeret valahol. És néz rám könnyes szemmel. Mondtam neki, ezt évekkel ezelőtt vártam volna tőle, nem most. Mi lehet a megoldás. Elválni gazdaságilag nem éri meg. Ellenék vele, csak mint barát.
2018. nov. 7. 05:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Neked nem lehet segíteni. Ekkora szart helyrehozni már nem lehet, elválni nem fogsz. Új pár találására azért kicsi az esély, mert senkinek nem kell egy önsajnáltató, önbizalom nélküli mártír. Tudnál változtatni, de nem fogsz. Élj akkor tovább ebben a langyos fos kapcsolatban.
2018. nov. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!