Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megoldható valahogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldható valahogyan?

Figyelt kérdés
CSOK igénylés miatt szeretném előre hoznám a polgári szertartást, a későbbi hivatalos esküvőn pedig csak "színlelt" dolog lenne. Ez működhet? Ha igen, hogyan?

2017. márc. 29. 06:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokan csinálják így, egyáltalán nem meglepő ma már.

Kicsit érdekházasság szaga is van a dolognak, közben ott a másik oldal, hogy hülye az aki nem használja ki ezt a lehetőséget!


Mindkét oldalt meg lehet érteni és kell is.


Sokan csinálnak kisebb szűk körű polgárit egy éttermi vacsival, majd később templomit több vendéggel.


Én ha csinálnám akkor a kettőt egybe tenném. Bár nem akarnék nagy lagzit, sőt, egy tengerparti esketést is bevállalnék az egyszerűség nevében (bár régen gagyinak tartottam :D) ha éppen azt hozná a sors.


A szép ruháról nem vagyok hajlandó lemondani, még ha összesen 20 fő is vesz részt a lagzin. Szóval nem kell nagy felhajtás.


Hupsz. Elkanyarodtam :) Viszont voltam olyan lagziba ami a polgári után volt évek múltán és baromi eröltetett volt. Látszott a násznépen hogy semmi kedvük ehhez a perpatvarhoz.


Viszont olyanban is voltam ami polgári után volt 6-7 hónapra rá. Az egész jól sikerült.


Szóval szrni bele! Csináljátok úgy, ahogy nektek jó, de a lényegről ne felejtkezzetek el: a szerelmetekről és a kettőtök kapcsolatáról! :)

2017. márc. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az anyakönyvvezető nem fog kétszer összeadni, nem törvényes. Színlelni pedig nem tudja, mert a házasságkötés feltétele, hogy az anyakönyvvezető előtt, hivatali helyen és időben két tanúval kijelentsétek a dolgot. Szóval 2 polgári nem lehet.

De ha megvolt a polgári utána bárhol bármikor csinálhatsz másikat. Akár templomban ad össze egy pap, akár egy díszteremben egy szépen beszélő barátod, csak rajtatok múlik.

2017. márc. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben szoktak szertartásvezetőt hívni :) A családnak nem kell tudnia, hogy ő nem az anyakönyvvezető, elég, ha ti tudjátok.

Keress rá a szertartásvezetőre a neten, rengetegen vannak.

2017. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szertartásvezető tartja ilyenkor a szertartást. Lehet teljesen olyan mint a polgári csak ez nem hivatalos. Előtte megtartjatok a polgárit és kész.
2017. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A probléma az, ha szertartásvezetőt fel is bérlek, hol fogom megtartani? A lényeg az lett volna hogy a hivatalban legyen.
2017. márc. 29. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Polgári esküvő szokott lenni külső helyszínen, nem csak hivatalban. A kiszállásért felárat kell fizetni. Kimennek szállodába, étterembe, kastélyba, ahova akarod. Ha nem akarjátok, hogy a násznép tudja, hogy ez már kamu esküvő, egyeztetsz a szertartávezetővel, a rokonoknak meg azt mondod, ti ezen és ezen a helyen tartjátok a polgári szertartást.
2017. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!