Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire megoldható így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megoldható így a házasság?

Figyelt kérdés

3 éve összejöttem a barátommal, aki francia. Ebből 1 év úgy telt el, hogy ő Franciaországban élt, szóval ténylegesen 2 éve mondható az, hogy együtt vagyunk. Augusztus végére tervezzük a házasságot.

Terhes vagyok, alig 2 hónap van hátra, és a környezetemben többen mondogatják, hogy mindenképpen az lenne a legjobb döntés, ha ezt a 2 hónapot még megvárnánk, és utána házasodnánk. Többször beszéltem a rokonaimmal, hogy miért várnánk még, mert őszintén szólva nem tudom miért jó addigra halasztani. Ennek is csak sértődés lett a vége, úgy pedig nem lenne az igazi, ha a rokonaim, barátaim nem lennének ott.


25/N


2014. aug. 4. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszuletik a baba, biztos nem a házasságkötés lesz az első dolgod. Én most hazasodnek.
2014. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én várnék vele egy fél évet, méghozzá azért, mert 8 hónapos terhesen megerőltető lehet egy esküvő, a vele járó szervezés, készülődés, stressz.


Egyéb aspektusa a dolognak nem érdekelne - mármint a ruhára meg a terhesen házasodásra fintorgók pl.

2014. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne megoldható?

Nektek dönteni, nem a rokonoknak.

2014. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért van sértődés mert Te akarsz dönteni a saját esküvőd időpontjáról??? Hát hallod költözz tőlük jó messzire,mert minden másba is bele fognak szólni állandóan,pedig ez a Te életed.
2014. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden megoldható, méghozzá úgy ahogy ti szeretnétek. Ne hallgass senkire, úgy csináld ahogy neked jó.
2014. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval.
2014. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most még könnyebb megtartani az esküvőt,mint szülés után. sok boldogságot!
2014. aug. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb, ha most összeházasodtok, mert a gyerek után már nem lesz idő :) és egy csomó fontosabb dolgotok lesz
2014. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!