Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tehetnék? Szerintetek?

Figyelt kérdés

A férjem gyülőli a nőgyógyászokat.

Nekem viszont 3 hónapja késik a menzeszem ezért kénytelen voltam elmenni egy nőgyógyászhoz hogy megtudjam van e bajom.

Utána mivel az orvos sajnos semmi értelmeset nem tudott mondani el mentem még egyhez.

A párommal megbeszéltük hogy ha terhes leszek együtt megyünk ultrahangra viszont én elmentem egy rutin vizsgálatra aminek ultrahang lett a vége. Na most hogy ne legyen veszekedés viszont ma kitudodott.

Azt mondta, hogy Ő soha de soha nem akar tőlem gyereket és erről Ő tenni is fog és hogy milyen undorító vagyok és hozzá se szóljak.

Ha összeveszünk akkor mindig oda jukadunk ki hogy mekkora k***a vagyok inkább menjek és élvezkedjek had matasannak bennem úgyis azt szeretem csinálni.

A pénzen is sűrűn vita van hogy csak Ő keres én pedig nem mert azért nem akarok dolgozni mert szeretek inkább itthon dögleni meg csavarogni egésznap.

Pedig ha hazajön friss finom vacsirával,reggelivel várom mindig.

A múltkor nem főztem egyszer és erre azt válaszolta hogy "csak a k****k nem tudnak főzni"...


A kérdésem az, hogy szerintetek mit tegyek/tehetnék?

Vagy hogyan lehetne kiküszöbölni ezeket a veszekedéseket?



2014. aug. 2. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

te mentél hozzá...

normális nő hozzá se ment volna, de az a minimum, hogy már rég kidobta volna...arról nem is beszélve, hogy elmehetsz te is dolgozni és költheted a saját pénzed

2014. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Soha a büdös életben nem javasoltam még válást itt, de azt hiszem, a te kérdésedre megérett bennem a gondolat :(

A férjed egy tapló bu..nkó, k.csö.g f....sz, már bocsánat. Lek.vázni a feleséged??? Ekkora fa...szk..alapot hallod, én már rég nem lennék vele.... Mondanám, hogy akkor keressen magának egy olyat, aki tud főzni, és kalap-kabát.

2014. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mikor hozzámentem még nem volt ilyen.

Egy végtelenül édes pasi volt és most teljesen ellentéte az akkori önmagának.

De "köszönöm" a kedves kommentet. Elmentem volna dolgozni de még nem tudtam. Egy kis faluban nincs munkalehetőség sok

2014. aug. 2. 20:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális a férjed és egy kicsit sem tisztel. Szerinted meg fog változni? Van róla fogalma, mivel jár egy terhesség és egy szülés? Hogy alap esetben is évente kell rákszűrésre járnia egy nőnek? Honnan ez a fóbia?
2014. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Én olyan pasinak aki ilyen véleménnyel van rólam ,ilyeneket vág a fejemhez ,soha a büdös életbe nem is szülnék gyereket !!!!!
2014. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3%

persze a férjed őrült, te meg j-vel írod a "lyukadunk ki"-t, szóval...nehezen állok bármelyikőtök pártjára is. :D


Kérdezd meg tőle, mikor azt mondja, kik nem tudnak főzni, hogy "van-e akváriuma", ha nem érti, röhögj rajta egy jót:D

2014. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Lek*áz mert elmentél orvoshoz? Az eszébe sem jutott, mert nincs neki, hogy más is lehet nem csak terhesség a késés mögött. Mekkora tuskó!

Lehet, hogy amikor hozzámentél egy édes pasi volt, de mára egy faragatlan és primitív marha lett belőle. Addig lépj le, amíg nincs tőle gyereked. Szerinted hogy nevelné? Hogyan bánik majd vele később?


Kitudódott, hogy nőgyógyásznál voltál.... egek, a saját tested és egészséged.


A veszekedéseket úgy tudod kiküszöbölni, ha elhagyod. Tudod, mikor hagynám megalázni magam.

2014. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hogy honnan ez a fóbia arról sajnos semmit sem tudok.. egyik pillanatról a másikra csak úgy jött
2014. aug. 2. 21:10
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.

Tudjátok igen ha lenne egy munkám amiből legalább ha szűkösen is de eléldegélnék más lenne a helyzet de így sajnos nem tudok lépni.

Szülői házhoz nem mennék vissza, viszont itt se jobb...

2014. aug. 2. 21:13
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny a nőgyógyászra, mert benned "turkál", micsoda egy beteg elméjű.
2014. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!