Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tehetnék? Szerintetek?

Figyelt kérdés

A férjem gyülőli a nőgyógyászokat.

Nekem viszont 3 hónapja késik a menzeszem ezért kénytelen voltam elmenni egy nőgyógyászhoz hogy megtudjam van e bajom.

Utána mivel az orvos sajnos semmi értelmeset nem tudott mondani el mentem még egyhez.

A párommal megbeszéltük hogy ha terhes leszek együtt megyünk ultrahangra viszont én elmentem egy rutin vizsgálatra aminek ultrahang lett a vége. Na most hogy ne legyen veszekedés viszont ma kitudodott.

Azt mondta, hogy Ő soha de soha nem akar tőlem gyereket és erről Ő tenni is fog és hogy milyen undorító vagyok és hozzá se szóljak.

Ha összeveszünk akkor mindig oda jukadunk ki hogy mekkora k***a vagyok inkább menjek és élvezkedjek had matasannak bennem úgyis azt szeretem csinálni.

A pénzen is sűrűn vita van hogy csak Ő keres én pedig nem mert azért nem akarok dolgozni mert szeretek inkább itthon dögleni meg csavarogni egésznap.

Pedig ha hazajön friss finom vacsirával,reggelivel várom mindig.

A múltkor nem főztem egyszer és erre azt válaszolta hogy "csak a k****k nem tudnak főzni"...


A kérdésem az, hogy szerintetek mit tegyek/tehetnék?

Vagy hogyan lehetne kiküszöbölni ezeket a veszekedéseket?



2014. aug. 2. 20:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
És ha női orvoshoz mennél?
2014. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem lett "vallásos" (szektás)?
2014. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt mondod, hogy az elején más volt. Mikor változott meg? Mi okozta szerinted?
2014. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az okozta ezt a változást, hogy a kedves feleség csak otthon vakargatja a kis seggét, a férje meg eltartja, ebből eredhet a frusztráltsága és a mostani énje. Keress munkát, ne azzal védekezz, hogy kis faluba nincs munka, nézzél körül a hozzátok közel eső város(ok)ban!

Ha pedig a szüleidhez sem akarsz visszaköltözni, akkor szimplán válogatós vagy.

2014. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi összeveszik a kedvesével, mert az kivizsgáltatta magát, ha egy férfi megsértődik mert a megbeszéltek ellenére a kedvesét előbb ultrahangozták és pont amikor ő nem volt ott, ha egy férfi lek***ázza a kedvesét mert az orvosnál járt vagy mert épp nem főzőtt, akkor annak a férfinak az agyában van baj, és a nő azonnal meneküljön onnan!!!!!
2014. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!