Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szégyen még manapság úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen még manapság úgy férjhez menni, hogy nem vagyok profi a konyhában?

Figyelt kérdés
2018. okt. 22. 15:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem gáz. Csak ha úgy gondolod, a pasinak is az.
2018. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Ha főzni akarsz tanulni, vagy a rutinnal úgyis rád ragad valamilyen tudás.
2018. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem gáz, én sem tudtam. Anyukám eléggé elkényeztetett ebből a szempontból, de sokat voltam a konyhában, amikor főzött, picit segítettem is, de nem mindig. :) Aztán, amikor saját háztartásom lett, vhogy minden előjött amit láttam, szóval pillanatok alatt belejöttem. Szóval, aki szeretne főzni, az fog is.
2018. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem szakácsnőnek mész, gondolom.
2018. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem gáz, majd belejössz. Tanulsz az internetről, megkéredezed ismerősöktől, hogy ezt és ezt hogy késztik stb. Nem nagy ördöngösség egy idő után.
2018. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
4%
Tanyasi vagy? :D
2018. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már olyan 30 éve nem...
2018. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a pasid most aggódik azon, hogy mit fog neked enni adni, ha összeházasodtok?
2018. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Profik a szakàcsok, séfek. Annak nyilvàn nem kell lenni ha nem ez a szakmàja valakinek. De ha nem tudsz főzni felnőtt ember létedre az gàz. Pasiknàl is ugyanúgy az.

11-12 éves korom óta főzök magamra, mert anyàm lusta volt hozzà és hamar meguntam hogy éhesen megyek haza és nincs kaja. Hamar bele lehet jönni, nem egy nagy cucc ha nem jàtszol a kajàval , nem díszítgetsz, nem pepecselsz vele mint a konyhafőnökben. De egy marhapörkölt, sült csirke, húsleves, spagetti, pàrolt/ sült zöldség,stb stb vagy mondjuk palacsinta ne okozzon màr gondot összedobni.... A férjem is tud de utàl főzni. Nem ugyanaz:)

2018. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Barátnőm is úgy ment férjhez, hogy kb. a zacskós kajákig terjedt a tudománya, mégis szereti a férje, már 6 éve házasok. Sőt most se főz sokat, mert a férje szülei alattuk laknak és ők mindig főznek.
2018. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!