Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjetek segit nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pop Erzsebet kérdése:

A ferjetek segit nektek a hazimunkaban vagy mindent ti csinaltok otthon?

Figyelt kérdés

#Hazimunk
2018. okt. 22. 12:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából fele-fele. Közös élet, közös feladatokkal. Szerintem ez így természetes, és szerencsére a férjem is így gondolja.
2018. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes, hogy megosztjuk a feladatokat a szabadidőnk függvényében.
2018. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

együtt, illetve felváltva.


mindkettőnk szüleinél is ez van, ezt láttuk otthon.

2018. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami vicc, vagy komoly a kérdés?

Nyilvàn ketten végezzük a hàzimunkàt. A felesége vagyok nem a cselédje. Nem segít hanem kiveszi a maga részét.

Mi úgy beszéltük meg, ( mindkettőnknek így kényelmes) hogy én főzök kettőnkre, ő intézi az összes bevàsàrlàst, csekkek befizetését postàn, drogériàba, gyógyszertàrba megy ha kell, a többi munka közös. Pontosabban mi heti vàltàsban csinàljuk meg a hàzimunkàt. Egyik héten én, màsikon ő. Ugyanúgy mosogat, takarít, tereget, wc-t, kàdat pucol stb ahogy én. Amúgy mindketten dolgozunk természetesen.

2018. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
De jo ez a kerdes:) en nap mint nap ezt mondom a paromnak ,h sok ferfi segit es ez nem csicskasag!!! Mert o csak ezt mondja! O dolgozik en itthon a gyerekkel ezert mindent en csinalok a gyerek korul is.de mikor dolgoztam is ,mindent en csinaltam.
2018. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem nem segít. Régen még volt, hogy segített, de aztán kitalálta, hogy ő dolgozik, így neki nem kell itthon semmit csinálnia. Igaz én is dolgozok, de ez nem érdekli. Azt mondta, ez a nő dolga.
2018. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem segítene, nem lenne a férjem. 😉
2018. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
# 16 És erre nem mondtad, hogy akkor a férfi dolga eltartani, úgyhogy fel is mondasz gyorsan a munkahelyeden, aztán akkor lesz neki főtt vacsi meg tiszta ruha/kecó...?
2018. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
90%
De. De kiröhögött. Aztán közöltem, elválok és azóta segít.
2018. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj az en parom is igy all hozza,h a no dolga na meg mennyit dolgozik...sok ferfi a gyereknevelest es a haztartas vezetest semmibe veszi.
2018. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!