Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjetek segit nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pop Erzsebet kérdése:

A ferjetek segit nektek a hazimunkaban vagy mindent ti csinaltok otthon?

Figyelt kérdés

#Hazimunk
2018. okt. 22. 12:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Muszaj neki 😁
2018. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem segit, hanem kiveszi a reszet. Nem a bejaronoje vagyok 😊
2018. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
Segít. Miért ne segítene? A felesége vagyok, nem a bejárónője. Nem is mentem volna hozzá olyan férfihoz aki elvárja hogy munka mellett még én vigyem a hátamon az egész lakást.
2018. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

A párom még nem a férjem, de igen, 100%-ban besegít. Főz, mosogat, bevásárol, és összeszedi a kimosott ruhákat.

Én is sok mindent csinálok, úgyhogy felesben megy minden.


Közös háztartás, közös házimunka. A páromat erre nem kell figyelmeztetni, saját magától tudja.

2018. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
98%
Kiveszi a részét a házimunkából, ahogy én is a pénzkeresetből. Be is bhaszna, ha ugyanannyi munka után az otthoni meló csak az én dolgom lenne...
2018. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Felesben, kialakult az idők során hogy melyikünk miben hatékonyabb.
2018. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
98%

Igen, kiveszi a részét. Be is baxna, ha nem.

Porszívózást csak ő csinálja, fürdőszobát és wc-t ő takarítja (nem tesséklássék, hanem mérnöki precízséggel). Kád, mosdó, polcok fürdőszoba tükör és felmosás is. Elmosogat, ablakpucolást megosztjuk. + a kinti munkák (családi házban lakunk), az csak az övé (kert, virágok, terasz takarítása elöl és hátul, udvar söprés, tereprendezés).

Nekem mindig mondják, hogy mákom van, de én ilyen apa mellett is nőttem fel, én ezt láttam otthon is.

(Főzéskor is beállna segíteni, de azt nem hagyom, a konyha az én birodalmam:)

2018. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem 'segít', hanem közös feladat. Mindketten dolgozunk és mindketten takarítunk, mert így beszéltük meg. Kb. fele-fele arányban van most beosztva, meglátjuk, hogyan lesz, ha eljövök babázni.
2018. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem "segít", hisz ez nem az én feladatom, hanem kettőnké. Megosztjuk a házimunkát és a gyerekek körüli teendőket is.
2018. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez természetes.

A helyzet adja, mindenki csinál mindent vegyesen.

2018. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!