Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan fogadtátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtátok, hogy a férjetek nem akar több gyereket?

Figyelt kérdés
Teljesen érthető, logikus érvei vannak, hogy miért ne legyen még egy gyerekünk, azonban én nagyon szerettem volna még egy harmadikat. Elfogadom a döntését, de nehezen viselem. Hogy jussak túl rajta?
2018. szept. 13. 09:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
A házasság kompromisszum. Amúgy az elején nem beszéltétek meg, hogy ki hány gyereket akar? Vagy időközben változott a véleménye?
2018. szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%

Nálunk pont a fonákja volt. Nem vállaltam negyediket, az után hogy lett volna, csak az influenza miatt elment egy baba a 3. után. Most meg már elég koros vagyok hozzá. Az uramat is megviselte ez a Missed AB.


Lehet nálatok jobb lenne ha hallgatnál rá, mert előfordulhat, hogy nem érzi elég erősnek hozzá, és meg van fáradva. Segits neki kicsit be. A férfiak sem mindig erősek, még a legkülönb is el szokott fáradni.

2018. szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
2 gyereket is qurva nehéz eltartani, nem hogy hármat... hogy jussál túl rajta... ilyen hülyeséget kérdezni... idő meg energia, 3 gyerekre, mellette a munka meg egyebek. Akkora energiát emészt fel, hogy felfogni sem lehet..
2018. szept. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nálunk bonyolult a helyzet, mert mindkettőnknek második házasság. Neki van 3 gyerek az előző házasságból (már felnőttek), nekem is van 1 az előző házasságból és van egy közös 3 éves lányunk. A kapcsolatunk legelején nem is terveztünk közös gyereket, aztán mégis úgy döntöttünk hogy legyen. Viszont annyira szeretnék még egyet, de határozott nem volt a válasza. Egyrészt épp elég gyerek van, másrészt “öreg” már hozza.
2018. szept. 13. 09:15
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
4 Ne erőltesd. Annak örülj, ami van:)
2018. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Legtöbb férfi az elsőt sem akarja, nem hogy a 3.-at
2018. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk fordítva van, a párom nem akar második gyereket szülni, megértem az érveit, nyilván nem tudok mit tenni... el kell fogadnom, ezt javaslom neked is.
2018. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Hát akkor neki elvileg lenne hat gyereke...uh.
2018. szept. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
“Csak” 5, mert 1 nem a sajátja. És mondom, 3 már felnőtt.
2018. szept. 13. 10:03
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A 3 már felnőtt, igen. De azokat is fel kellett nevelni. Végigcsinálni pici baba koruktól. Elfáradt, belefáradt már a babázásba. Így is lett neki pluszban kettő, hiszen a te gyermekedért is gondolom vmilyen vagy nagy szinten felelősséget vállal. Már nem mai csirke. A pici közös kislányotokat is fel kell nevelnie. Ne erőltesd, így is túlvállalta magát az átlaghoz képest. Örülj annak, h egy közös babát még be mert vállalni. Ne feszítsd túl a húrt és ne legyél önző, ha szereted, megérted őt, le a kalappal így is előtte.
2018. szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!