Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az interraci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az interraciális házasságokról?

Figyelt kérdés
Vagyis rasszok közötti házasságokról?

2018. szept. 9. 18:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem rendben van.
2018. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 peca1000 ***** válasza:
58%

A gyerekkel is kib....szás, és nem biztos, hogy a rokonság is jó szemmel nézi a kapcsolatot és a gyereket is


Hiába Magyarként születik a gyerek, látszik rajta, hogy nem az, a rokonság is kirekesztheti, mert egyikhez sem tartozik.


Tehát egy gyökértelen, kiközösített ember lesz belőle a szülei felelőtlensége miatt.

2018. szept. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó, ezért mondtam, hogy Magyarországon kibaxás egy ilyen kapcsolatból születni, mert még a rokonok is ritka korlátoltak és érzéketlenek tudnak lenni, nem, hogy a vadidegenek. Tisztelet a kivételnek, mint mindig!
2018. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%

Semmi, legyenek boldogok. Egyàltalàn nem zavar a làtvànyuk és semmi ilyen. Ha viszont akarnak gyereket, érdemes olyan helyre menni ahol nem annyira rasszistàk az emberek elfogadóbbak stb. Ott a gyereknek könnyebb lesz. Engem pl se rokonsàg se senki magànvéleménye nem érdekelt volna ha pl egy fekete vagy màs rasszú pasival szeretünk egymàsba. Felvàllaltam volna. Nem csak szeretőnek, tàrsnak is.

Nem élném màsok igényei szerint az életem. Pl a férjem részben zsidó, az apukàja révén. Van akit ez is zavarna, engem nem érdekel. Èn Természetes szőke, kék szemű vagyok. Volt màr hogy a villamoson random idegen egy fejjel alacsonyabb cigàny nő beszólt nekem, hogy jajj micsoda szégyen, de fehír a bűröm biztos haldoklom. Odamentem, a szemébe néztem. Megkérdeztem mi a problémàja ezzel asszonyom? Köpni nyelni nem tudott. Semmi semmi...baja Nem igazàn tudtam mire szàmított .

( szóval nem csak a fehér emberek közt van rasszista)

2018. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
29%
A kulonbozo vallas sokkal nagyobb problema mint a borszin
2018. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!