Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az interraci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az interraciális házasságokról?

Figyelt kérdés
Vagyis rasszok közötti házasságokról?

2018. szept. 9. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Semleges.
2018. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Bétó apó ***** válasza:
31%
Ha fehér ember házasodik színessel, az zavar. Ráadásul kics-szés a gyerekkel. Különböző színes rasszok házasság nem zavar, mert nem érdekel...
2018. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Elítélem.

A házasságkötést. Senkinek nem szabadna házasodnia. De hát magánügy ki hogy cseszi el az életét.

2018. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha szeretik egymást, nem tök mindegy?
2018. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Emberek vannak a fejemben, nem rasszok. Ember embert szeressen szabadon.
2018. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj, hogy legtöbbször a férfi kultúrájába, rasszába, nyelvébe integrálódnak és születnek bele az új gyerekek. Ezért zavar az, hogyha fehér/magyar/keresztény nő nem ugyanolyan férfival van, mert akkor a gyerekeik sem ilyenek lesznek esélyesen. (A keresztényt úgy értem, hogy keresztény gyökerű európai, tehát gyakorlatilag mindenki.)
2018. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Ha megtanulja az európai és az afrikai/ázsiai stb. szülője nyelvét, az biztos, hogy nem lesz álláskereséssel gondja, ha pl. beszél magyarul és arabul. Ha lusta, el tud végezni egy idegenvezető OKJ-t, ilyen kombóval simán boldogulna még így is, ha szorgalmas, akkor meg tolmács-fordítóként hülyére keresné magát.Arról már nem is beszélek, hogy ha ahhoz szokik hozzá, hogy anyukájával és apukájával más nyelven beszél, bőven 90% eséllyel nem kell majd nevelési tanácsadóba járni, mert mondjuk diszlexiás.


Viszont írták sajnos jogosan írták előttem egy páran, hogy a bőrszíne miatt csúnyán kikezdhetnek egy ilyen házasságból született gyereket. Ezért kell egy nagyon erős háttér neki a szülei és a családja részéről, hogy legalább ott elfogadják és szeressék, ha már az idegen gyerekek kikezdik. Ha ez nincs meg a család részéről, ott ette meg a fene.



Off:


Pl. Dániában ilyen gond nem lenne, mert ők a legbefogadóbbak a skandinávok közül (is) -egyik ismerősöm szerint már-már túlságosan is-. Meg igazából Svájcban is leszarják, ki milyen rasszú, ha dolgozik és tud alkalmazkodni, aki meg nem tud három hónapon belül még egy órányi utcaseprést sem vállalni, akkor azt szépen kiutasítják, oszt csókolom. Legyen akár korom fekete vagy szőke kék szemű.


Viszont Magyarországon vagy ennél keletebbre ne nagyon tervezzen senki ilyen kapcsolatot, mert pl. még Budapest belvárosában is megszólnak egy fejkendős nőt, nem, hogy egy külvárosban. És még nem is a burkáról beszéltem, hanem egy fejkendőről, ami csak a hajat takarja.

2018. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

"Viszont írták sajnos jogosan írták előttem egy páran, hogy a bőrszíne miatt csúnyán kikezdhetnek egy ilyen házasságból született gyereket."


Jól mondod, de ezt nem is értem amúgy. Engem sok agyhalott lehet lerasszistázna az előző válaszom alapján, de pl. a félvér lányok elég gyönyörűek tudnak lenni. Sok félcsoki, félsárga magyar lány van itt Magyarországon és a legtöbb kva jól néz ki. Ott is persze mindenhol az anyuka a fehér. Mondjuk egyedül is nevelte fel a legtöbb esetben, mert az idegen apuka lelépett. Így járt.

2018. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Ja-ja, jól mondod nyolcas. Én is szívesen beakasztanék néhány párductestű "étcsoki" vagy "tejcsoki" csajszinak, de mondjuk gyereket egyiknek sem csinálnék. Az én gyerekem ne legyen már csokiszínű.
2018. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

Az h tokjo h van akinek sikerult es mukodik, mindig orulok neki. Nekem spec a szeretom fekete es imadom, szeretem de akarnek tole gyereket? Kizart.


Nem teszek ki egy gyereket rasszista tamadasoknak es ugyan a srac Europaban nott fel, a csaladjaban sokan utaljak a fehereket. Egyebkent full normalis csaldja van, szeretnek, jo fejek de iszonyu furcsa erzes egyeduli fehernek lenni egy ccsaladban.


Mondjuk nalunk mas okok is vannak, de ha szingli lennek akkor sem valasztanek fekete pasit (vagy barmilyen mas rasszt) egy eletre. Egyszeruen nem ugyanaz es ezt nem tudom megmagyarazni, szerelem ide vagy oda.

2018. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!