Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a rendezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a rendezett házasságokról?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Mit értesz "rendezett házasságok" alat?
2010. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
A rendezett házasság nagyon ritka, ennek a legnagyobb okozója a bizalom hiánya és a rohanó életmód.Szerintem ahol rendezett a házasság, a két fél mindent elmond egymásnak, együtt hozzák a döntéseket és együtt szórakoznak, segítik egymást a különböző szitukban,gyerekvállalás...
2010. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem arra gondol a Kérdező,amikor pl. szülők döntenek a két fiatal házasításáról.

De ilyenkor nem is emberek házasodnak,hanem a pénz a pénzzel.....Ez a véleményem

2010. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha leírod, hogy mit jelent az, hogy rendezett házasság, akkor én meg leírom a véleményem :)
2010. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A rendezett házasság azt jelentené, hogy nincs semmi gond, szépen élnek egymással, meg tudják a mindennapi problémákat oldani közösen.

A megrendezett házasság az lenne, ha csak látszólag házasodnak össze, mint egy szindarabban.

A közvetitett házasság az, amikor a két házasulandó jóformán nem ismeri egymást, csak a szülök vagy valaki más hozza öket össze anyagi, társadalmi, vallási vagy egyéb okokból.


A kérdezö megirhatná, hogy mire gondolt ezek közül vagy esetleg valam még másabb variációra.

2010. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen a rendezett házasságokra gondoltam, úgy ahogy az utolsó válaszoló írta : )
2010. aug. 16. 13:15
 7/9 anonim válasza:
77 Magyar Népmese ! ...S boldogan éltek, míg meg nem haltak
2010. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Rendezett házasság? Hát fura egy fogalom, de nálam is hasonlót jelent, mint például, hogy rendben megy minden. És ez alatt nem azt értem, hogy nincsenek problémák, csak azt, hogy azokat meg tudják a házaspárok beszélni. Szerintem a mi házasságunk a férjemmel ilyen. Nálunk például nincs ordítozás, vagy nincs pénz körüli konfliktus, mindent megbeszélünk és minden döntést közösen hozunk meg. A gyereknevelésben vannak ugyan nézeteltérések, de törekszünk az arany középútra. És még sorolhatnám. Tehát szerintem a mi házasságunk rendezett.
2010. aug. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azok az emberek, Akik nem valnak el, azok rendezett hazassagban elnek.

Tudod olyan ez, mint a lovaglas, nem a lora felulni a nehez, hanem megulni!

Minden hazassagban vannak problemek, de megkell tanulni egymast kezelni, olyan ez, mint egy hasznalati utasitast

kovetni. Megvannak a tulajdonsagok mind a ket felnel, s aztan vagy elfogadod a parodat a tulajdonsagaival egyutt, vagy vesztes vagy. Persze tudsz rajta valtoztatni, de azt

ovatosan kell tenni, es szeretettel.

Egy dologra kell vigyazni, hogy a szeretet az mindig megmaradjon, mert ez a legnagyobb ertek a kapcsolaton belul, s az igazi oszinte szeretet az mindent kibir!

2010. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!