Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehetséges egy 14 éves lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges egy 14 éves lánynak férjhez mennie? A születendő gyermeke apjához a magyar törvények szerint?

Figyelt kérdés
a barátnőm 14 éves lassan 15 és 19 hetes terhes hatalmas botrány lett belőle a gyámhivatalnál is voltunk ott azt mondtak van ra mód hogy nagykorúnak nyilvánítsak mégpedig úgy hogy cselekvőképesnek minősítik és utanna feleségül kell vennem a terhesség alatt és akor végül is én lennék a gyámja neki is és a babánknak is, ez az elköltözés miatt lenne fontos mivel hozzam kéne költözzenek én úgy tudtam csak 16 éves kortól lehet hazásodni. ezek szerint vannak kiskapuk?
2018. szept. 9. 14:59
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
eddig pedig bevált jobban szeretjük egymást mint előtte pedig meg meg se szült
2018. nov. 17. 20:29
 32/35 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy nem fog melletted maradni. Voltam a te cipődben, csak én nem csináltam fel!

Pedig én még idősebb is voltam tőled, de legalább volt annyi eszem, hogy védekezzünk.

Az ilyen idős lányokat hajtja a kíváncsiság, hogy milyen lenne összeszűrni a levet egy másik pasival. Nem most fog ki jönni rajta, hanem majd 4-10 év múlva.

Az ember személyisége mindig változik, ami most 14 évesen tetszik neki, lehet, hogy 20 évesen már undorodni fog tőle. Mindenkit hajt ma már az ösztöne, és a csajok, már bocsi, de elég szépen tudnak színészkedni, hogy így szeretlek, úgy szeretlek, titkon meg már a hátad mögött dugattatja magát.

2018. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Ugy sem hiszi el majd jön ide sírni pár év múlva vagy a csaj majd hogy megcsalta meg nem szereti a pasit stb stb ismeri mindenki ezt a helyzetet de majd rájössz magadtól kedves kérdező. "Megérte mert akkor is lesz egy gyereked" jah majd láthatod kéthetente hétvégére csak. Ez aztán a nagy öröm.
2018. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
ha megcsal es nem tudom meg nem tudok csinálni semmit , ha megtudom akor bűnhődik és hiába szeretem ha elárul az árulóknak nincs kegyelem én mindig ezt mondtam, és lehet a gyerek árva lesz de hat a barátnőm úgyis tudja ha elárul akor meg lesz nyúzva és remélem ez elég elrettentő erő ha nem akor lesz ami lesz de ha megtudom akor komolyan kepes lennek bántani ..... ennyi telefonját ellenőrzöm Facebookjat mar most is. egy olyan rendszert kell kialakítani hogy esélye se legyen meg gondolat se mindazonáltal ő nem olyan,de ha mégis nem fogok habozni aki ilyenre vetemedik kínhalalt érdemel és nem számít más .ÉS ezt neki is mondtam számtalanszor és ugyan úgy szeret . HA BARMEDIG KEPES VAGY ELLMENI NEMSOK MINDENT TUD VELED CSINÁLNI A MAI RENDSZER HA MINDENRE HAJLANDÓ VAGY ÚGYIS ELERED AMIT AKARSZ
2018. nov. 22. 16:48
 35/35 anonim ***** válasza:

Baaameg.

Milyen meglepő, hogy egy pedofil állat, bántalmazó is.

Törvénysértő olvasgatni a facebookját, levéltitok megsértése valósul meg.

Plusz így nem kerülöd el azt, hogy boldogtalanok legyetek, csak leuralsz egy kislányt.

Felnőtteknél ez nem így működik pedo!

Mondjuk valószínűbb jogy te unod meg a gyereksírást, meg a tömkrement ritkapuncit.

2018. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!