Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehetséges egy 14 éves lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges egy 14 éves lánynak férjhez mennie? A születendő gyermeke apjához a magyar törvények szerint?

Figyelt kérdés
a barátnőm 14 éves lassan 15 és 19 hetes terhes hatalmas botrány lett belőle a gyámhivatalnál is voltunk ott azt mondtak van ra mód hogy nagykorúnak nyilvánítsak mégpedig úgy hogy cselekvőképesnek minősítik és utanna feleségül kell vennem a terhesség alatt és akor végül is én lennék a gyámja neki is és a babánknak is, ez az elköltözés miatt lenne fontos mivel hozzam kéne költözzenek én úgy tudtam csak 16 éves kortól lehet hazásodni. ezek szerint vannak kiskapuk?
2018. szept. 9. 14:59
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

te vagy igazan gyökér mar megbocsas jössz itt nekem a muszlim orszagokal ahol 12 évesen férjhez adjak a lányokat meg a cigokal akik lehet hogy ugyan igy felcsinálja a csajokat de egy filert nem fizetnek gyerektartást csak lelépnek.

ez a fehér gondolkodásban a különbség én sose hagynám magara és anyagilag is vállaltam. és az oktatasara azért ne gondold mar hogy gyerek mellet nemtesz le egy szakmát amúgy se volt olyan hogy érettségizzen tanul valamit aztán kész nem mindenki programozó vagy magas kvalitású dolgozó


én úgy vélem minden helyzet egyedi de valjuk be ennek az országnak fehér munkásokra van szüksége és egész europanak és ezt nem a diplomás nők fogjak megszülni.

2018. szept. 12. 21:14
 22/35 anonim ***** válasza:
69%

Ez pedofilia

Hiaba mosod magad

14 eves kislanyt felsinalni beteg dolog

En lennek az apja tuti megvernelek

2018. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
apja meg is akart de mar talákoztam vele is meg az anyjával bemutatkoztunk meg minden. Azért én orvoshoz is kísérgetem a barátnőmet ott vagyok vele az ultrahangokon is. nézd én értem hogy az életkor általában meghatároz minket de vannak testileg és szellemileg érettebb vagy éretlenebb emberek én 14 évesen elismerem sehol se voltam hozza nem mertem volna szólni egy lányhoz se sőt igazából a barátnőm előtt nem is volt 1 rendes kapcsolatom se.de vele minden összejött 2 éve ismerem rengeteget beszelgetünk előtte és én vettem el neki, aztan most a baba és igazából jó mindenkinek azt mondjuk véletlen volt de egyáltalán nem volt az. azt akarom hogy hozzam költözőn és kötődjön hozzam élete végéig és ö is ezt akarja és szép lassan elérjük amit akarunk és tan sokan ezt ellenzik de mi csak boldogok akarunk lenni együtt neki pedig sose kell majd dolgoznia ha velem marad.szóval nem érzem magam pedofilnak vagy bűnösnek egyáltalán nem !
2018. szept. 13. 20:47
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

23#

Egy szánalmas kis lúzer vagy... és lehet, hogy 14 évesen még sikerült levenned a lábáról, de ha egy kicsi sgya us lesz később, tíz gyerek sem fogja melletted tartani.

2018. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 2 gyereket akarsz eltartani mert olyan jól keresel. Van saját lakásod nem albérlet meg minden. Egy igazi álom pasi :D na jó viccet félre téve....te komolyan azt hiszed hogy ez a 14 éves gyerek örökre veled fog maradni? Felőle ez csak egy tini szerelem. 20 éves korára csak azért fog még veled beszélni hogy mikor mész majd a gyerekért. Persze ezt te most nem látod be mert elvakít a szerelem. De majd rájössz hogy nekünk volt igazunk. Az meg hogy fel is csináltad ráadásul ő is akarta hát pfff ez szégyen. Minden gyerek álmodik arról hogy anya akar lenni eljátsza milyen terhesnek lenni mert biztos milyen jó móka. Majd rájön ő is hogy hoppá lehet hogy nem kellett volna. Sajnálom a születendő gyereket. Lényegében egy játékszer.
2018. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Soha nem kell dolgoznia ??

Hazicseled tojogep leanyalom

Tapasztalat munka tanulas nelkul eltartott statuszba

En fejem falba vernem ekkora szerencsetol

Raadasul gyerekkent szulni

Bunos?? En lecsukatnalak

Gyerek eletet kuutad el ez komoly buncselekmeny

Pont azert gaz mert nem erted

2018. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem ennyi idős a lányom... Basszus gyerek még... Meg szoktam dajkálni már ha engedi, de akkor is annyira gyerek gondolkodása van... Hát örülhetsz hogy nem az én lányomat csinaltad fel... Ivartalanítottalak volna.. De azt becsülöm hogy kitartasz melette. De gáz hogy gyerek
2018. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

kaptam egy lehetőséget az életöl éltem vele nem biztos hogy találtam volna mást. és ha később el is hagyna a barátnőm mar akor is lenne egy kisfiam ( mint kiderült fiú lesz) és a kor mar megérte. a barátnőm meg jobban járt velem mint az átlag igen van pénzem és a családom se szegény de nem is ez a lényeg hanem hogy ott vagyok mellette és együtt csinálunk mindent minden vizsgalatot mindent ami meg pluszban ezzel jár és szeretjük egymást és barmit megteszek értük amit kell és meghozok bármilyen áldozatot amit kell.

Lehet azon károgni ki hány éves de szerintem inkább atól függ majd minden milyen család leszünk együtt nyilván nem fog annyi mindent bírni mint egy 20 éves anyuka de a plusz terheket elvállalom hisz én felelősségem én akartam .

2018. szept. 17. 20:50
 29/35 anonim ***** válasza:
80%

Legszivesebben lecsukatnalak es jol megvernelek

Fereg

2018. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát komám, ne hogy azt hidd, hogy veled fog maradni a csaj. Egy gyerek ma már nem kapocs, ugyan úgy otthagyják egymást az emberek.
2018. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!