Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem hatalmas bunkóság amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hatalmas bunkóság amit a férjem mondott?

Figyelt kérdés

Tegnap a férjemmel elmentünk könyvet venni, és 3 párkapcsolati tanácsokkal foglalkozó könyv tetszett meg. Ő egy szexualitásról szóló könyvet választott. Mikor hazaértünk elkezdtünk beszélgetni a könyvekről és megkérdeztem, hogy azrét választotta-e amit választott, hogy jobb legyen a szexuális életünk. (38hetes terhes vagyok, és a terhesség alatt a sokkal kevesebbet voltunk együtt, mint elötte.) Mondta, hogy nem, de ennyi erővel ő is gondolhatná, hogy én meg azért választottam párkapcsolati könyveket, mert valami (szerintem) nem jó közöttünk.

Mondtam, hogy erről szó sincs, egyszerüen érdekel a téma, szeretném, hogy sokáig jó házasságban éljünk. Ebből aztán valahogy kisebb vita kerekedett és azt mondta, hogy

már ezer alkalma lett volna megcsalni, sőt most is akármikor könnyen megcsalhatna vagy leléphetne(mert ő szabadság!!) de nem fog mert ő velem akar lenni, engem választott.


Nem volt igazi veszekedés, de rosszul esett, hogy mondta, hogy bármkikor megcsalhatnavagy leléphetne ha azt akarná, sőt mrá alkalma is lett volna rá..

Én is megcsalhattam volna már vagy akár le is léphetnék, de nem mondok neki ilyeneket..

Ti erről mit gondoltok?


2018. szept. 8. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem találnám sértőnek, de ha Te igen, akkor ezt mondd meg neki, beszéld meg vele. Minden bizonnyal nem bunkó akart lenni, és ha kommunikáltok egy kicsit, a későbbiekben akár el is kerülhetitek a hasonló vitákat.
2018. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Andi80018 ***** válasza:
Szerintem elég gáz az egész beszélgetés, a férjed részéről meg pláne, amikor mindenórás vagy. Elég tirpák egy palid van, akárhogy is nézem.
2018. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kétszer is elolvastam, mert azt hittem félreértek valamit. Téged választott, veled akar lenni. Ezt mondta? Akkor hol itt a probléma?

Persze, hogy megcsalhatott volna. Te is megcsalhatnád őt. De mindketten döntöttetek egymás mellett, ezért nem fogtok ilyet tenni. Nem attól jó és stabil egy kapcsolat, hogy a felek szigorúan csak egymás szemébe nézve léteznek. Semmi baj, ha külső érdeklődők bukkannak fel bármelyik oldalon, amíg mindketten űgy gondoljátok, hogy a meghozott döntésetek szerint akartok élni, és ha ez nehéznek bizonyul, akkor együtt dolgoztok az ügyön, ha kell, külső segítséggel is.

2018. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vihar a biliben.
2018. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
a hormonok :D
2018. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!