Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ennyire szívtelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire szívtelen?

Figyelt kérdés

Elkaptam egy nagyon ronda vírust, alig éltem egész héten. Tegnap a férjem közölte, neki a kedvenc pólója nincs kivasalva. Felvilágosítottam, ha nem tűnt volna fel, beteg voltam. Erre a válasz: tegnap már jobban voltál, igazán megcsinálhattad volna. Tényleg kicsit jobban voltam, így ebédet főztem neki.

Míg szarul voltam sem hívott fel napközben, hogy élek e, van e szükségem valamire. Egy teát, egy pirítóst nem csinált nekem.ennyit sem érdemlek?

Majd tegnap este közölte,40 évesen miért viselkedj úgy, mint egy 20 éves. Mert szerinte már sehová nem kellene mennünk, hanem otthon ülni és nézni a tvt. Ha anyukámhoz mennék el 1 napra, akkor rögtön jön a költözz oda szöveg. Mindig jön a külön urakon jársz a gyerekkel szöveg, de ő nben akar állatkertet, kirándulni, bringázni, sétálni, strandra menni, focizni a fiával, megnézni az edzését, leülni vele játszani, beszélgetni velem, semmit. Mindenre az a válasz, hogy fáradt vagyok.

Minden házasság ilyen, vagy én választottam bele? És mielőtt írjátok, sokáig éltünk együtt, nem volt ilyen, nem látszott, hogy ez lesz.


2018. szept. 8. 06:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem normális. De annyira szerettem volna, hogy működjön. Félek attól, hogy mi lesz egyedül, el tudom-e tartani kettőnket a fiammal. Mennyire törik meg a gyerkőc, ha külön megyünk. Hogy jobb lesz-e úgy, vagy még rosszabb. Teljesen stresszes vagyok a helyzet miatt.
2018. szept. 8. 15:44
 12/16 anonim ***** válasza:

Az egyszerű matek, hogy el tudod-e tartani. Te ismered a körülményeket.

A gyerekben nem okoz törést, hisz őt is csak bántja. Nincs köztük szeretet.

Mitől ne lenne jobb külön?

2018. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az is érdekes, hogy ha a férjed ennyire nyíltan nem szeret se téged, se a gyereket, akkor mièrt nem válik el tőled.
2018. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, mert a férfiak nagy része társfüggő és inkább ül a langyos kakiban vagy ha olyan típus, akkor megcsalja az asszonyt, de nem akar egyedül maradni, ha nem kényszerül rá. Nem véletlen, hogy a nők kezdeményezik a válások nagy részét, mert nem mindenki tud egy ilyen elhidegült állapotban létezni.
2018. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én tudom, miért. Van tiszta ruha, van kaja, néha jut szex is, minek váljon el.
2018. szept. 8. 18:49
 16/16 anonim ***** válasza:
Szóval rabszolga vagy. Dolgozol, elvégzed a házimunkát, ellátod a gyereket, és kielégíted a Nagyságos Úr mindenféle igényét. Ha nem csinálod elég jól, jön a korbács. Ha nem is fizikailag, de lelkileg igen. Biztos vagy benne, hogy a gyereknek ezt a mintàt akarod tovább adni? És Te? Így akarod leélni a hátralévő életedet?
2018. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!