Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ennyire szívtelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire szívtelen?

Figyelt kérdés

Elkaptam egy nagyon ronda vírust, alig éltem egész héten. Tegnap a férjem közölte, neki a kedvenc pólója nincs kivasalva. Felvilágosítottam, ha nem tűnt volna fel, beteg voltam. Erre a válasz: tegnap már jobban voltál, igazán megcsinálhattad volna. Tényleg kicsit jobban voltam, így ebédet főztem neki.

Míg szarul voltam sem hívott fel napközben, hogy élek e, van e szükségem valamire. Egy teát, egy pirítóst nem csinált nekem.ennyit sem érdemlek?

Majd tegnap este közölte,40 évesen miért viselkedj úgy, mint egy 20 éves. Mert szerinte már sehová nem kellene mennünk, hanem otthon ülni és nézni a tvt. Ha anyukámhoz mennék el 1 napra, akkor rögtön jön a költözz oda szöveg. Mindig jön a külön urakon jársz a gyerekkel szöveg, de ő nben akar állatkertet, kirándulni, bringázni, sétálni, strandra menni, focizni a fiával, megnézni az edzését, leülni vele játszani, beszélgetni velem, semmit. Mindenre az a válasz, hogy fáradt vagyok.

Minden házasság ilyen, vagy én választottam bele? És mielőtt írjátok, sokáig éltünk együtt, nem volt ilyen, nem látszott, hogy ez lesz.


2018. szept. 8. 06:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%

Na ilyenkor jut eszembe, a sok férjezett nő mire veri büszkén a mellét, hogy nekem férjem van...aztán mire mész vele te is?

Nekem "csak" szeretőm van, évek óta együtt vagyunk, de a feleségével él. De én tőle sokkal több törődést kapok, mint te a házasságodban. Ha beteg vagyok gyógyszert hoz, teát főz, gondoskodik rólam, meg úgy összességében, figyel rám.

Te azon kívül, hogy elmondhatod, van férjed, mi egyebet, jót tudsz még mondani?

2018. szept. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló okok miatt váltam 14 után.Csak nálunk a 0 program és a 0 foglalkozás a gyerekekkel mellé jött az alkohol is.
2018. szept. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlt a szerelem, és nem maradt se szeretet, se tisztelet. A gyereke is csak van, de nincs hozzà kötődése.

Ilyenkor jön az, hogy éltek egymás mellett, vagy folytatjátok külön utakon.

2018. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nálunk is 0 közös program, mondjuk neki nincs is igénye rá. Elmúlt úgy a nyár, hohy kettesben voltunk a nyár felében, mégsem jutott rám ideje. Semmit nem segít, de elvárások vannak,pl naponta másféle ebéd, úgy hogy én is dolgozok, a gyereket csak én intézem. A gyerekkel nem foglakozik, állandóan veréssel fenyegeti, nincs vele sem közös program. Nem beszélgetünk, nem érdekli a munkám, én se kérdezzem,ő mit csinál egész nap. Nem szeret, meg is mondta, de naponta legyen szex. És nem érti, miért nincs kedvem hozzá.
2018. szept. 8. 08:38
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a házasságnak nem igen nevezhető kapcsolatnak napjai vannak hátra, ugye ezt tudod?
2018. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezert felesleges volt ferjhez menned.
2018. szept. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Erre már én is rájöttem.
2018. szept. 8. 09:12
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, én egy vmit nem értek, miért hagyod, hagytad ezt? Én több évtizedet lehúztam házasságban, de sohasem hagytam, h olyan dolgot mondjon vagy csináljon a férjem, ami súlyosan sértő vagy tiszteletlen irányomban. Volt olyan persze, h kérdezte miért nincs kivasalva vmi, de akkor bizony nem tette zsebre, amit tőlem kapott, h mit képzel magáról. Vagy bármi, h miért megyek anyukámhoz, mert megyek, ennyi volt a válasz. És bizony, a mai napig megvan a tisztelet, mert nem is engedtem, h elbúrjánozzon a helyzet.

Áhh, nem értem sok nő miért engedi ezt, miért jó áldozatként szenvedni, ahelyett, h a sarkára állna...

2018. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele? Nem piszkálódásból, hanem komolyan. Nagyon alaposan gondold végig, miért jó neked ebben a házasságban maradni. Hogyan próbáltad helyrehozni? Egyáltalán, hol romlott el?
2018. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak annyit tudok kérdezni, hogy miért vagy még vele? Tudod ki szexelne vele minden nap. Meg ki főzne neki. Ha nem szeret, akkor ott az ajtó, hétfőn ügyvéd. Ráadásul ezzel a gyerekben is kàrokat okoz, mert szegény mit lát? Ez így normális? Nagyon nem. ☹️
2018. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!