Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok nő miért nevezi "uram" -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nevezi "uram" - nak a férjét még manapság is?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy régen ez volt a szokás. Na de 2018-ban? Annyira más világ van már, hogy nagyon idegennek érzem ezt az uramozást.
2018. aug. 25. 21:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
És vajon melyik rétegnél hallod ezt? Én soha nem nevezném így a páromat.
2018. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Pontosan azert amiert sok ferfi asszonynak hivja a parjat...


Mit lehetne meg mondani? Ferjem-et maximum

2018. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
7%
Már lassan a férfiak fogják a feleségüket úrnőmnek hívni, arra tart a világ.
2018. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Mert hülyéskedéssel indult, és valahogy ráragadt:DD


Az Isteni rendből: Uram s parancsólóm:DD (értsd a poént)

2018. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel a szóhasználattal nőttek fel, ezt hallották a szüleiktől, nekik így ez a természetes. Főleg vidéken gyakoribb ez még. Az én generációmra (22 vagyok) szerintem ez a mondás ki fog már kopni.
2018. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Mert mért ne?! :) Nem szabályozza a BTK ki hogyan szólítja a házastársát /párját/bszópajtását stb... Lehet xyéknak így tetszik, te szólítsd úgy ahogy neked/neki megfelelő! :)
2018. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
38 éves vagyok. Soha nem hívnám így a férjem. Azt hittem más sem, már a mi generációnakból sem. De mostanában hallottam többször, és itt a GYK-n is előfordulás.
2018. aug. 25. 21:38
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Mivel a kapcsolat milyenségén semmit nem változtat, ki hogyan szólitja, nevezi a másiokat, innentől, mindenki úgy ahogy megszokta, neki megfelel. A jelentősége egyenlő a nullával.
2018. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8%
Azért mert vannak nők akik tisztelik a férjüket és jó nevelésben részesültek. Ismerek olyant aki magánza szüleit.
2018. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a kifejezést a 70 éves nagyszülők sem használják.

Egy párnál hallottam csak, ott is vicces felhanggal.

2018. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!