Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem egyformán látjuk a hàzassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem egyformán látjuk a hàzasságunk. Ilyenkor hogy lehet megbeszélni a problémákat?

Figyelt kérdés

Az a fura helyzet alakult ki, hogy a férjem szerint a házasságunk jó, ő jól érzi magát, boldog, megkap mindent.

Nekem viszont egyre nehezebb. Volt már hosszú kapcsolatom, és több a viszonyítási alapom. A mi tágabb családunkban is más (jobb) pèldàk vannak előttem.

Ha felhozom, hogy boldogtalan vagyok, akkor nem fogja érteni, mi bajom, hisz ami neki jó, az nekem nem lehet rossz, ez csak hiszti.

Jó, nem egyszerű eset a férjem.

Így viszont sose lesz változás.

Sok éve együtt vagyunk, van két gyerek, sok fontos dologban olyan, akit szerettem volna, stb. Ennek tükrében nem biztos, hogy akkor jobban jàrok, ha válunk. (Anyagilag független vagyok, hitel nincs, nem ez tart össze.)

Hogy lehet megértetni valakivel, hogy az a házasság, amiben ő boldog, az az én szemszögemből boldogtalan? Hogy láthatjuk ennyire másképp?


2018. aug. 21. 14:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálam előbb-utóbb betelne a pohár,ha azt látnám agresszívan bánik a gyerekekkel.Ahogy a férjed nevelték,azt a mintát látja ő is,ilyenek lesznek a gyerekek is,ha ezt hagyod.
2018. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Na most jött el az idő, hogy nem otthon kell megoldani, mert mint látjuk nincs semmi eredménye. Keressetek fel egy szakembert, akivel át tudjátok beszélni.
2018. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Na mintha csak én írtam volna. Én is emiatt őrködök nagyon régóta. Nálunk ráadásul a fiú gyerekre van kihegyezve a férjem. A lányokkal nem olyan durva de a fiam... Lassan meg sem szolalhat... Nem tudom mi a helyes út de én is kíváncsi lennék rá.
2018. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez a helyzet, én is őrlődöm, hogy mit csinàljak. Ràadàsul én nevelem az előző hàzassàgàbòl született gyerekét is. Soha egy kedves szava nincs a gyerekekhez, kb levegőnek nézi őket. Szerintem a férjed veled se lehet sokkal kedvesebb, ha a gyerekekkel ìgy viselkedik nem tudom elképzelni, hogy veled aranyos, kedves lenne.
2018. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem azért szemet szúrt, hogy a konfliktusért szerinted csak az apa a hibás, a szemtelen kölyök az nem. Miért kell a gyereket felmenteni, ő talán nem a család tagja? Nem lehetséges az, hogy talán egy kicsit mindenki hibás, még te is?

Áh, ez elképzelhetetlen. Ilyen nincs. Bocsi, fel se kellett volna hoznom. Váljatok el és legyen igazad. Az igazság sok embert boldoggá tett már.

2018. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!