Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen vicces módon jelentenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vicces módon jelentenétek be a férjeteknek, hogy végre babát vártok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 13:36
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
20: sosem árultam zsákbamacskát, ez nem meglepi számára. Szerencsére a párom nem hímsoviniszta
2018. aug. 5. 16:03
 22/30 anonim ***** válasza:
15%
azt mondja az üveggömböm, hogy hallani fogunk még rólad kérdező, és akkor kevésbé leszel magas lovon
2018. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
72%
Jó ég, hogy mennyi bunkó van itt.. Szánalmasak vagytok. Kérdező, ajánlom a gyerekvállalás témakört. Bár ott is vanmam idióták, de nem ennyi kretén mint itt. Boldog babavárást.
2018. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
86%

Csak két dolog:

1. Miért kellene egy ilyen hírt viccesen bejelenteni? Elhiszem, hogy manapság mindenki olyan egyedi (amúgy nem), de ez speciel nem olyan dolog, amiből műsort kellene csinálni.

2. Miért a GYK-s közösségtől várod a megoldást? Ha most bedobunk valamit, ami megtetszik, az miért lesz jó neked, hogy más ötletét használod fel?

2018. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Nem a gyktól várom a megoldást, de ez egy olyan oldal, ahol kérdéaeket lehet feltenni, nem?

Mindegy is, csak nevetek már a kommenteken. Mennyi rosszmájú ember, aki mint azt kívanja, hogy romoljon meg a kapcsolatom, hoszen ha ők nem boldogok, más se legyen az

2018. aug. 5. 16:41
 26/30 anonim ***** válasza:
83%
@26: Egyáltalán nem kívántam rosszat, csak a kérdésed tipikus kortünet: erőlködnél, hogy valami nagyon cuki, nagyon egyedi módon közöld a pároddal, hogy gyereket vársz, ötleted nincs és inkább mástól várnál megoldást. Fölösleges, hidd el, hogy az egyszerűség többet ér.
2018. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
52%

Ami neked rosszmájú lehet, az nekem lehet vicces. Létezik sötét humor is.

Nem feltétlenül rosszabb az életem nekem, mint neked. Végülis te vállalsz gyereket, ami felelősségteljes, elkötelezett dolog, ami időt, energiát vesz el.

Nekem nincs gyerekem, de szó sincs arról, hogy ettől rosszabb életem van.

Nem akarom elvenni a kedved, eszemben sincs, mert szép dolog aki gyereket vállal a maga módján, de ízlésünk sem egyforma.

Én spec nem szeretnék gyereket, barátnőm sincs hála az égnek. Nekem ez így szuper! Ettől még nem kellene leszarozni amit én jónak találok köszi!

SZégyeld magad össze meg vissza! :D

2018. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
59%

Teríts három személyre, ha megkérdi miért, mondd, hogy már hárman lesztek akkor szukség lesz még egy terítékre.


Kérdezd meg tole nem kicsi-e az autótok, ha kérdi miért, mert nem hiszed, hogy ebbe be-e fér a gyerekulés.


Mondd neki, hogy vegyen fegyvert, ha kérdi miért, mondd, hogy lehethogy lány lesz és az udvarlók ellen kelleni fog.


Kérdezd meg, hogy mit csinál május 5-én (a szulés kiírt napja), mert vann egy programotleted.

2018. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

Oké 29-es, de ezekben hol a vicc?


Talán még az udvarlós az egyetlen, amiben akad valamennyi humor

2018. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
61%

Barátnőm le töltött egy babasírásos csengőhangot és be állította éjjelre.

Mikor meg szólalt és párja kérdezte, hogy ez mi csoda akkor mondta neki hogy 9 hónap múlva elég sűrűn fogják hallani ezt a hangot.

2018. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!