Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, hanyadik barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hanyadik barátnőtöket vettétek végül feleségül?

Figyelt kérdés

A kapcsolatotok a volt és a mostani pártokkal/párjaitokkal (eljegyzés előttig) mennyi ideig tartottak?


Komolyak voltak vagy csak futó kalandok?


2018. júl. 30. 14:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
95%

14-es vagyok.

Almási Kitti nagyon okos dolgokat tud írni, előadni, de hiteltelen.

Úgy gondolom, mindenki maga tudja, hogy neki mi a jó. A környezetemben ami jó házasságot látok, nem a fél várost végig...férfiakból és nőkből áll.

Persze biztos van ellenpélda is.

Azt sem mondom, hogy az elsővel össze kell házasodni.

Döntse el mindenki maga. Ha két ember szereti, tiszteli egymást, jó a kommunikáció, akkor meg tudják oldani a problémákat, és együtt maradnak. Ez a titka, nem pedig az, hogy ki hány nőt vagy férfit próbált fel.

2018. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

A harmadikat. De az első egy diákszerelem volt a gimiben (plátói), a második 4 év, de abból 3 év távkapcsolat (egyetemi évek, különböző ösztöndíjak miatt, hol én, hol ő volt külföldön).

A harmadikat fél év után eljegyeztem, két év után feleségül vettem, ő az életem párja:)

2018. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Elsőt. Előtte 4 év együtt élés, aztán 3 év házasság. A bűvös 7. évforduló után most meg jön a válás. Feleségemnek több komoly kapcsolata volt előttem, de mindegyikkel beletenyerelt valami szarba. Lényegében én voltam az első normális neki. De jött egy újabb rosszfiú, meg a nagy szerelem ...
2018. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
42%

Eddig 2 komolyabb kapcsolatom volt, egyiket sem vettem felesegul, es nem is fogok soha senkit, mert utalom a hazassagot.

Egyebkent a korabban hozzaszolo 29F-nek nagyon sok dologban igaza van, redpill/pua forrasok is megerositik.

2018. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Az elsőt és egyetlent. Még nem voltam 21 éves amikor összejöttünk, pár héttel később töltöttem be. Vele randiztam, csókolóztam életemben először, vele vesztettem el a szüzességemet is természetesen.

1 hónap járás után kértem meg a kezét, 1.5 év kapcsolat után házasodtunk össze. Több mint 8 éve vagyunk együtt, 7. éve boldog házasságban élünk. Nagyon szeretjük egymást, igazi lelki társak vagyunk.

Mikor az első randinkon kéz a kézben sétáltunk, egyszerűen tudtam, hogy hazaértem, és soha nem kell senki más. Ezt azóta is így érzem.:)

Egyébként soha nem vágytam arra, hogy a fél várossal lefeküdjek, nem vagyok az a fajta. 29/F

2018. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!