Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, hanyadik barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hanyadik barátnőtöket vettétek végül feleségül?

Figyelt kérdés

A kapcsolatotok a volt és a mostani pártokkal/párjaitokkal (eljegyzés előttig) mennyi ideig tartottak?


Komolyak voltak vagy csak futó kalandok?


2018. júl. 30. 14:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
84%

2 futó kalandom volt ha lehet így fogalmazni amolyan nagyon laza kapcsolat.


A 2. komoly kapcsolatomban lévő nőt vettem el feleségül, aztán kevesebb mint 3 év után el is váltunk.


De többet nem házasodok meg az fix.

2018. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
49%
Egyiket sem!
2018. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
88%
A harmadikat. Két pár hónapos kapcsolatom volt előtte, nem voltak túl komolyak. Vele 9 éve vagyok együtt, ebből 5 éve a feleségem.
2018. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%
A volt férjem minden barátnőjét feleségül vette eddig.Most él a 3.házasságában.
2018. júl. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
5%

Szégyen, hogy egyesek a barátnőket illetően még a 10-et sem érik el, és máris nősülnek.


Nem csoda, hogy ennyi a válás...


29/F

2018. júl. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
90%
A szégyen az te vagy 15-ös ezzel a gondolkodással.
2018. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
5%

16-os:


Az én gondolkodásomból kifolyólag szinte biztos, hogy nem lesznek olyan problémák a házassagommal, mint "erkölcsös társaimnak", akik még a női gondolkodást sem ismerték meg teljesen, de máris beleugornak egy házassagba, amit később megbánnak.


Elárulom, én is házasodhattam volna, de ha a magadfajta emberekre hallgattam volna, valoszínű én is elvált lennék ma. Örülök, hogy nem tettem. Bár házas ne lettem az elmúlt 29 évben, de olyan tapasztalatokat szereztem, (és fogok még szerezni a nőkkel) amit a pasik egy része talán soha nem fog.


Így meg jobb erzés lesz majd házasodni (a jövőben), hogy tényleg látom a fától az erdőt, ahelyett, hogy bokornak hinném azt.


29/F

2018. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy életcél hogy házasság előtt valaki végig menjen a város összes kéjbarlangján, csak nekem nem biztos hogy ilyen férj kéne. Szerencsére nem mindenki ilyen.
2018. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát személy szerint nekem se kéne olyan férj, aki az egész városon végigment. Előbb tudnék bizalmat szavazni olyannak, akinek volt viszonylag kevés kapcsolata, mont olyannak, aki a fél életét pinavadászattal töltötte. Valahogy nem tudnék hinni benne, hogy majd az én kedvemért megváltozik, éshogy ezentúl jófiú lesz, és példás férj meg apa. Ja, ébresztő csipkerózsika :D

Pont az olyan nőket hülyézik le a férfiak rendszeresen ezen az oldalon, akik ilyen faszihoz mennek hozzá, aztán csodálkoznak, ha őket is megcsalja utána.

2018. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
32%

Ezzel csak az a baj, kedves hölgyek, hogy a női gondolkodás és cselekvés gyakran üti egymást.


Elhiszem, hogy ti azt mondjátok, hogy nektek nem kellene olyan pasi, aki pinavadászattal tölti az idejét, ám a kíváncsiság nagy úr, és ez fel tudja kavarni a dolgokat. Pinavadász pasiból nincs sok, mert a nők nem teszik akárkinek szét a lábukat, így ha eltetjed az illető híre - annak ellenére, hogy diszkréten kezeli a nőügyeit - valahogy mégis kíváncsiak lesznek a nők, hogy ki ez a férfi, aki ilyen hatással van a nőkre. Ez pedig megalapozza az illetőnek az újabb szexkapcsolatot.


Egyébként meg: ha találok egy normális nőt, akkor feladom a kalandor életmódot, egyelőre azonban nem találtam olyat, akiért érdemes ezt érdemes lenne megtenni, pedig nincsenek túl nagy igényeim.


29/F

2018. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!